Websites bouwen voor klanten internetbedrijf: meerdere opdrachten


6 september 2012
Hengelo
Overijssel

Vakgebied Website / Apps
Deadline:
Zo snel mogelijk
Budget:
Ik wil graag een uurtarief zien
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg
Functionaliteiten:
Content Management Systeem

Omschrijving

Beste websitebouwers,

Ik heb een internetbedrijf en zoek voor het bouwen van websites één of meerdere bedrijven om opdrachten aan uit te besteden. Het gaat hierbij om het ontwerpen (vaak op basis van bestaande voorbeelden) en bouwen van websites met cms en webshops of cataloguswebsites. In alle gevallen is zoekmachinevriendelijk bouwen een vereiste, en dit moet ook verwerkt zijn in cms, dus klant moet bijvoorbeeld zelf titels en header-tags aan kunnen geven en urls kunnen bepalen, en afbeeldingen kunnen optimaliseren. Domeinnaamregistratie, email en hosting is altijd in mijn beheer, en een website dient whitelabel opgeleverd te worden. Betaalbaarheid is belangrijk, maar kwaliteit nog belangrijker. Iedereen die is geinteresseerd mag zo snel mogelijk contact opnemen. Hieronder heb ik een opdracht waarvoor ik zo snel mogelijk een offerte wil hebben:

Een website voor een bedrijf in zonwering/serres enz. in combinatie met een hoveniersbedrijf, samen verwerkt in één website. Er zijn twee logo's die alleen in kleur verschillen. Als voorbeeld dient de website www.verasol.nl De klant moet zelf paginas aan kunnen maken en aan kunnen geven waar deze in het menu worden opgenomen. Daarna gaat hij ze zelf vullen met informatie en afbeeldingen. Ook moet hij landingspaginas aan kunnen maken waarvan de link onder de website komt te staan in een onopvallende kleur.

Homepagina met headerafbeelding en eventueel zelf aanpasbare actiebuttons erbovenop. Zwarte balk eronder met 4 opties vervalt. Daaronder wel een vergelijkbare balk met foto's / rubrieken. En in elk menu-item de subpagina's links weergegeven in een lijst, precies zoals bij verasol. In hoofdzaak dus een informatieve site.

Alleen komt er in verschillende rubrieken een pagina zoals www.verasol.nl/greenline/verasol_nl/ waarop bezoekers kunnen aanvinken hoe ze een product willen samenstellen en dan de totaalprijs kunnen zien. De beheerder van de site moet zelf producten toe kunnen voegen aan zo'n pagina en de prijs hiervan kunnen bepalen/veranderen. Hieraan gekoppeld een offerteformulier.

Verder nog een sitemap.xml voor google, en het inbouwen van de analyticscode (welke in aanlever) die dan automatisch in elke nieuwe pagina wordt opgenomen.

Graag een offerte voor de website zonder laatstgenoemde productpagina's en een prijs voor het inbouwen van een dergelijk systeem, eventueel per pagina. Ook graag vermelden of er terugkerende kosten zijn (licentie voor cms) en of er updates worden uitgevoerd aan het cms. Ik wil ook weten of het een zelf ontworpen systeem is of een standaard systeem. Als laatste zou ik graag willen weten wat het kost wanneer er later wijzigingen of aanvullingen aan de website moeten worden aangebracht (uurtarief..?).


Webbouwer nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van webbouwers. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een webbouwer

Webdeveloper gezocht voor aanpassen van huidige website: Stichting voor meer bewustwording over Hekel Thema
Wij, als stichting, hebben een website en willen graag de website upgraden. Wij willen deze toegankelijker maken en uitbreiden met een QR code en bekijken of we meer kopjes kunnen aanbrengen en documentaires tonen. Offerte We weten niet wat het zal kosten, maar zien graag uw offerte tegemoet. Ik hoor u graag. Vr... » meer
Webbouwer gezocht voor op te richten leasemaatschappij
Ik ben voornemens een leasemaatschappij op te richten in een nichemarkt, Amerikaanse autos. Mijn idee is een website in de Amerikaanse look and feel met ongeveer hetzelfde aanbod als: www.morgenlease.nl Bedrijf zal voor 80% zakelijk en 20% particulier gefocust zijn. Daarnaast zal socialmedia een belangrijke rol gaan spel... » meer
Webdeveloper geozcht voor schrijven van SEO teksten voor mijn website: Boekhouder
Waarvoor zoekt u een webbouwer? Ik ben op zoek naar iemand die de Seo kan schrijven voor mijn website. En eventueel een en ander kan optimaliseren. Deadline werkzaamheden Zo spoedig mogelijk Bedrijf Boekhouder... » meer
Webdeveloper gezocht voor vernieuwen van website in Wordpress: Hippische Sport
Toelichting op de werkzaamheden: Vormgever gezocht Website Jachtruiter.nl vernieuwen in Wordpress. Is en blijft website zonder directe betaalmogelijkheden, maar met bestelformulieren en info aanvragen. Daarnaast eventueel webshop tweedkleding ook zonder rechtstreekse kassa. Hosting etc is al ondergebracht. Voor ... » meer
Marketingadviseur gezocht voor het uitzetten en optimaliseren van advertenties op LinkedIn en Google: ICT Bedrijf
Waarvoor zoekt u een marketeer? Online marketing (SEO/SEA/Social media) Toelichting Wij zijn opzoek naar die ons helpt met het uitzetten en optimaliseren van advertenties op LinkedIn en Google, met als doel het verzamelen van zoveel mogelijk relevante leads. Wij hebben een MSP/MSSP met een sterke focus op de moderne w... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor webbouwers

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025