Website, huisstijl, logo, brochure technische groothandel


16 november 2012
Dronten
Flevoland

Vakgebied Vormgeving / Media
Deadline:
Geen vaste einddatum
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg
Werkzaamheden:
Ontwerpen van een logo, ontwikkelen van een volledige huisstijl, ontwerpen website

Omschrijving

Voor ons bedrijf, een technische groothandel en ingenieursbureau, zijn we op zoek naar een ontwerper voor een nieuw logo, een huisstijl, website en online brochure.

Kwaliteit en eindresultaat is het allerbelangrijkste, dus we laten ons niet leiden door de tijd en hebben geen vaste deadline. Ons huidige logo en de huisstijl zijn 10 jaar oud en gebruikt vanaf de opstart van het bedrijf en voldoen niet meer aan het huidige imago van het bedrijf. Onze website is teveel machinegericht maar moet meer mens- en oplossingsgericht worden.

We zijn met ons bedrijf actief als technische groothandel c.q ingenieursbureau in de procesindustrie. We geven specifiek advies over, en verkopen roestvast stalen machines voor het be- en verwerken van stoffen in de voedingsmiddelenindustrie, maar ook in de farmaceutische, chemische, feed- en kunststofverwerkende industrie.

We willen ons meer en meer gaan presenteren als: specialist in poeder-procesoplossingen, maar ook creatieve oplossingen door persoonlijke aandacht
maar ook degelijkheid, kwaliteit, partnership, Hollandse nuchterheid.

Stijl: moderne zakelijke dienstverlener met dynamische kleuren in het logo terugkomend in de huisstijl et cetera. Een voorbeeld van een logo en huisstijl dat ons erg aanspreekt: www.floveyor.com.

Wat is ongeveer uw budget voor de ontwerper?
Kwaliteit en eindresultaat is het aller belangrijkste, maar wel met een goede prijs/ kwaliteitsverhouding.

Kwaliteit en eindresultaat is het allerbelangrijkste, een ontwerper in de regio heeft wel de voorkeur, maar is absoluut geen must.

Tag: Professionele Brochure laten vormgeven.


Grafisch ontwerper nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van vormgevers. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een grafisch ontwerper

Drukker gezocht voor 250-500 ex van kunstboek (overzichtswerk van keramiste)
Toelichting op de werkzaamheden: Kunstboek overzicht van werk keramiste. Budget maximaal 1500 Wensen Cahier 170x240 Geheel full color Oplage 250 / 500 Papier naturel en niet doordrukken ( 100 - 115 grs) voorkeur gebonden afwerking cover met mat laminaat Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor boekje van 24 pagina's (100 exemplaren)
Toelichting op de werkzaamheden: Boekje 24 pagina's wit /zwarte letter kaft dikker papier, kleurtje 2x nietjes 100 exemplaren --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor drukken van visitekaartjes (advocatenkantoor)
Toelichting op de werkzaamheden: Wat kost het om bedrijfsvisitekaartjes te laten drukken? het gaat om een kleine partij van 2 doosjes. --- Bedrijf: advocatenkantoor Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor Kaarten voor uitnodiging feestje
Toelichting op de werkzaamheden: Kaarten voor uitnodiging feestje --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor drukken van 250 flyers
Toelichting op de werkzaamheden: Ik wil 250 flyers laten maken wat kost mij dat zo ongeveer ik hoor het graag van u. --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor vormgevers

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026