Ontwerpen van een logo, ontwikkelen van een volledige huisstijl, drukwerk, ontwerpen website
Werkzaamheden:
Ontwerpen van een logo, ontwikkelen van een volledige huisstijl, drukwerk, ontwerpen website
Omschrijving
Voor mijn website, gericht op het ontwikkelen van een positiever zelfbeeld, ben ik op zoek naar een ontwerper voor het ontwerpen van een huisstijl.
Ik wil een volledige huisstijl laten ontwerpen. Mijn hypnotherapie is gericht op gewichtsverlies, positief zelfbeeld en goed gevoel van eigenwaarde. De huisstijl moet uitstralen dat dit anders is dan alleen afvallen, diëten , Dr. Frank en de Sonja Bakker methode. Wij werken aan de oorzaak waarom je dingen niet doet om je streefgewicht en je ideale figuur te bereiken, door middel van sessies activeren we de hulpbronnen in persoon zelf die er voor zorgen dat je de doelen wel bereikt.
Grafisch ontwerper nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van vormgevers. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »