Logo, huisstijl en website ontwerpen voor autobedrijf


18 maart 2013
Heythuysen
Limburg

Vakgebied Vormgeving / Media
Deadline:
Zo snel mogelijk
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Voor ons bedrijf, een autobedrijf dat handelt in exclusieve auto's, zijn we op zoek naar een ontwerper.

Het betreft het ontwerpen van een logo, complete huisstijl en website. Het scriptwerk voor de website zal door onszelf worden uitgevoerd.

Het is belangrijk dat er volgens onze werkwijze gewerkt wordt: starten met het ontwerpen van een logo, waar een aantal malen feedback kan worden gegeven. Hierna zal de huisstijl worden ontwikkeld. Tot slot zal nog een website worden ontworpen.

Het logo dient strak te zijn en elegantie uit te stralen, maar met een sportieve tint. Er dient een mooi beeldmerk aanwezig te zijn. De gewenste kleuren zijn rood, zwart en grijs.

De huisstijl moet vanzelfsprekend aansluiten op het logo. De gegevens voor deze huisstijl zullen t.z.t. nog worden aangeleverd.

Ook de website dient uiteraard aan te sluiten op de huisstijl. De website zal bestaan uit vijf verschillende pagina's.

De gehele website moet luxe en elegantie uitstralen. De website (en ook de huisstijl) moet het "wow"-effect bij de bezoeker oproepen.

Voorbeelden:
http://www.carstore.nu/ (deze website is alleen wat donker, maar hij straalt elegantie en luxe uit.)


Grafisch ontwerper nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van vormgevers. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een grafisch ontwerper

Drukker gezocht voor drukken van Flyer enkelzijdig A5 50/100 st kleur
Toelichting op de werkzaamheden: Flyer enkelzijdig A5 50/100 st kleur --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Vormgever gezocht drukken van geboortekaartje 100 exemplaren
Toelichting Goededag, ik wil graag een geboortekaartje laten drukken. We hebben al een eigen ontwerp en kunnen deze direct aanleveren. Het kaartje mag qua formaat 13x13 zijn, met envelop. Kaartje heeft 4 zijden, open je zoals een boekje. Ik ben uitgerekend op 21 september, rond die tijd zal dus het kaartje afgedrukt m... » meer
Drukker gezocht voor 100 x softcover A5 liggend zwart wit 70 pagina's: Muziek Componist
Toelichting op de werkzaamheden: Drukkerij gezocht 100 x softcover A5 liggend zwart wit 70 pagina's --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk Bedrijf: Muziek Componist... » meer
Drukker gezocht voor drukken van 240 kaartjes: Bloemist
Toelichting op de werkzaamheden: Beste, ik heb sinds kort mijn eigen bloemenwinkel. Daarnaast is mijn hobby fotografie. Het lijkt mij leuk om daarom mijn eigen gemaakte fotos te gebruiken voor mijn bloemen kaartjes. Daarom zou ik graag een offerte willen aanvragen voor het volgende: 12x 20 gevouwen kaartjes afmeting 90... » meer
Drukker gezocht voor drukken van visitekaartjes
Toelichting op de werkzaamheden: Visitekaartjes --- Bedrijf: Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor vormgevers

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025