Logo, huisstijl en website ontwerpen voor autobedrijf


18 maart 2013
Heythuysen
Limburg

Vakgebied Vormgeving / Media
Deadline:
Zo snel mogelijk
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Voor ons bedrijf, een autobedrijf dat handelt in exclusieve auto's, zijn we op zoek naar een ontwerper.

Het betreft het ontwerpen van een logo, complete huisstijl en website. Het scriptwerk voor de website zal door onszelf worden uitgevoerd.

Het is belangrijk dat er volgens onze werkwijze gewerkt wordt: starten met het ontwerpen van een logo, waar een aantal malen feedback kan worden gegeven. Hierna zal de huisstijl worden ontwikkeld. Tot slot zal nog een website worden ontworpen.

Het logo dient strak te zijn en elegantie uit te stralen, maar met een sportieve tint. Er dient een mooi beeldmerk aanwezig te zijn. De gewenste kleuren zijn rood, zwart en grijs.

De huisstijl moet vanzelfsprekend aansluiten op het logo. De gegevens voor deze huisstijl zullen t.z.t. nog worden aangeleverd.

Ook de website dient uiteraard aan te sluiten op de huisstijl. De website zal bestaan uit vijf verschillende pagina's.

De gehele website moet luxe en elegantie uitstralen. De website (en ook de huisstijl) moet het "wow"-effect bij de bezoeker oproepen.

Voorbeelden:
http://www.carstore.nu/ (deze website is alleen wat donker, maar hij straalt elegantie en luxe uit.)


Grafisch ontwerper nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van vormgevers. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een grafisch ontwerper

Drukker gezocht voor divers drukwerk voor jeugdzorg instelling
Toelichting op de werkzaamheden: We zijn opzoek naar allerlei verschillende dingen voor onze jeugdzorg instantie. Denk aan visitekaartjes, pennen, notitieblokken, mapjes, poster op een stand en alles in die richting. Ik hoor graag van jullie wat het beste past bij ons om dit te realiseren. --- Bedrijf: Deadline... » meer
Drukker gezocht voor drukken van een boekje van 16 pagina's laten printen op a4 formaat: 17 stuks
Toelichting op de werkzaamheden: We moeten een 17 keer een boekje van 16 paginas laten printen op a4 formaat --- Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor 206 ex van document van 68 pag
Toelichting op de werkzaamheden: Graag offerte drukwerk 68 pagina`s tweezijdig geheel in kleur gebonden bv. met ringetjes (wat zijn andere mogelijkheden) 206X --- Bedrijf: onderwijsinstelling Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor printen en binden portfolio op A3 formaat
Toelichting op de werkzaamheden: Portfolio printen op A3 formaat en ingebonden als een boekje --- Bedrijf: Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Drukker gezocht voor flyers op A5-formaat
Toelichting op de werkzaamheden: Ik wil flyers bedrukken van A5 formaat. Ik heb 4 verschillende soorten waarvan ik graag eerst van alle 4 een voorbeeld wil zien, voordat ik een grotere hoeveel wil bedrukken. Wat zijn de mogelijkheden? --- Bedrijf: Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor vormgevers

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026