Website bouwen voor het presenteren en verkopen van TumbleTrimmer producten
25 juni 2013
Rotterdam Zuid-Holland
Vakgebied Website / Apps
Deadline:
Binnen 3 maanden
Deadline:
Binnen 3 maanden
Budget:
€1.000 tot €2.500
Budget:
€1.000 tot €2.500
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Functionaliteiten:
Content Management Systeem, integratie van social media, webshop
Functionaliteiten:
Content Management Systeem, integratie van social media, webshop
Omschrijving
Webdeveloper gezocht voor het bouwen van een nieuwe website.
We willen een website laten bouwen voor presentatie van TumbleTrimmer producten, gericht op diverse landen. We willen bestelmogelijkheden in laten bouwen, maar zonder uitgebreide webshop. Daarnaast willen we het logo laten uitwerken en het onderhoud van de website uitbesteden.
Functionaliteiten:
- Professioneel grafisch ontwerp/Webdesign (goed geïntegreerd met de uitstraling van het logo en het product);
- Eenvoudige opties voor online bestellingen, maar geen complete webshop;
- Copywriter voor professionele tekst;
- Zoekmachine optimalisatie;
- Professionele fotos en evt. video.
We zoeken een webdeveloper in onze regio met goede recensies, dit zien we graag terug in de offerte.
Webbouwer nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van webbouwers. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »