Webdeveloper gezocht voor bouwen site voor Film van Filmacademie


20 februari 2014
Amsterdam
Noord-Holland

Vakgebied Website / Apps
Budget:
Er is geen vast budget
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Functionaliteiten:
Integratie van social media

Omschrijving

Webdeveloper gezocht voor bouwen site voor Film van Filmacademie

Gezocht:
Webdeveloper voor de bouw van een site voor een afstudeerfilm aan de Filmacademie.

Omschrijving:
Op het moment ben ik bezig met mijn afstudeerfilm aan de Filmacademie in Amsterdam. Hiervoor willen wij graag een mooie website. Het wordt een film met veel visual effects en we gebruiken de nieuwste camera technieken. Mede hierom willen wij een mooie professionele website.
Wat kunnen wij bieden? Wij maken als studenten een low-budget film. Dit betekent dat wij een laag budget hebben om deze film te maken. Om deze reden kunnen wij geen vergoeding bieden in de vorm van geld.

Wél kunnen wij hele interessante dingen bieden op het gebied van marketing. De film gaat namelijk in première in het EYE filmmuseum. Dat is hét centrum voor film in Nederland. Daarnaast zal BNN onze film uitzenden op tv!

De film wordt ook vertoond op het Nederlands Film Festival en zal worden verstuurd aan festivals over de hele wereld.

--> Wij zetten jouw naam + logo op de aftiteling van de film. En spreken daar graag met je over. Hierdoor wordt je naam en logo dus door heel Nederland vertoond.

De te bouwen website:
Ik zal een korte uitleg geven over wat we voor ogen hebben: We zien een website met een zwarte achtergrond, en de kleurstelling van de AMC website. Over de gehele breedte aan de bovenkant van de pagina zien we sepia kleurige wolken die uitfaden in het zwart, met daarin geblend het logo van de film. Daaronder zien we een menu, geschreven in hetzelfde font van het logo. We hebben zo min mogelijk kopjes: Visual Effects Cast & Crew Sponsors & Contact. We proberen het bij 3 te houden! Daaronder zien we een foto van een bepalend beeld met daarop een korte synopsis of inleiding van de film. De foto is geblend met de achtergrond, en ongeveer 900 1000 pixels breed, en 400 pixels hoog. Daaronder zien we een nieuwsblog, die kopjes toont met een foto. Er staat geen inleiding van het nieuwsbericht. Er staan 4 fotos op een rij, en dat zijn 4 nieuwsberichten. Die kan je doorscrollen met pijltjes aan de linker en rechter zijde. Daaronder zien we in de footer met het logo van de Filmacademie en BNN. Daarna zie je weer over de gehele breedte de sepia kleurige wolken opkomen. De visual effects pagina is een belangrijke pagina op de website. Deze pagina wordt apart gedesignd, en niet gebouwd op de wordpress engine. We zien namelijk een parralax scrollende webpagina die verteld hoe de film word gemaakt door middel van het Previzion systeem en hoe de visual effects worden gemaakt. Voorbeelden hiervan is de Life of Pi website, maar deze pagina is natuurlijk te moeilijk te maken, en die van ons moet een versimpelde versie zijn.

Soort development
Het bouwen van een nieuwe website

Het budget:
Marketing als ruilmiddel

Levertijd:
Zo spoedig mogelijk

Functionaliteiten:
- Social media integratie


Webbouwer nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van webbouwers. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een webbouwer

Webdeveloper gezocht voor vernieuwen van website in Wordpress: Hippische Sport
Toelichting op de werkzaamheden: Vormgever gezocht Website Jachtruiter.nl vernieuwen in Wordpress. Is en blijft website zonder directe betaalmogelijkheden, maar met bestelformulieren en info aanvragen. Daarnaast eventueel webshop tweedkleding ook zonder rechtstreekse kassa. Hosting etc is al ondergebracht. Voor ... » meer
Marketingadviseur gezocht voor het uitzetten en optimaliseren van advertenties op LinkedIn en Google: ICT Bedrijf
Waarvoor zoekt u een marketeer? Online marketing (SEO/SEA/Social media) Toelichting Wij zijn opzoek naar die ons helpt met het uitzetten en optimaliseren van advertenties op LinkedIn en Google, met als doel het verzamelen van zoveel mogelijk relevante leads. Wij hebben een MSP/MSSP met een sterke focus op de moderne w... » meer
Webdeveloper gezocht voor bouwen van nieuwe website: Business consultant
Toelichting op de werkzaamheden: Vormgever gezocht Geachte heer/mevrouw Graag zou ik een offerte willen ontvangen voor het maken van een website voor een ZZP-er. Eenvoudige website, met contactgegevens, diensten en graag zowel de eenmalige als de terugkerende kosten in meenemen. Als Business consultant, vertaal ik ... » meer
Webdeveloper gezocht voor verbeteren en vormgeven van onze verouderde website: Workshops en Sportactiviteiten
Toelichting op de werkzaamheden: Onze website is verouderd en graag zouden wij het volgende verbeterd willen zien: - design vernieuwen, - menu structuur overzichtelijker, - optimalisatie voor smartphones, - visuele aantrekkingskracht bij de home pagina, - prijzen eraf halen - wellicht nieuwe videos foto;s toevoe... » meer
Webdeveloper gezocht voor bouwen van nieuwe website: auteur
Toelichting op de werkzaamheden: Waarvoor zoekt u een webbouwer? Ik heb sinds een jaar een eenmanszaak en zoek een webbouwer om een site maken dat ze rechtstreeks naar mij toe komen om te kopen Ik ben auteur van boeken en doe mijn verkoop oa thuis en in een aantal fysieke boekwinkels en een bieb enz. Ik wil dat ze mi... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor webbouwers

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025