Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Mijn naam is Ivonne van Dis, gecertificeerd trainer en coach gespecialiseerd in Persoonlijke groei, na een opleiding aan de JJ Trainers Academie. Daarnaast heb ik de 4-jarige opleiding Intuïtieve Ontwikkeling gevolgd. Ik leid de gedreven professional met nuchtere, daadkrachtige en praktische gesprekken naar meer Inzicht in denken en voelen, met als resultaat weer Veerkracht, vertrouwen en vrijheid"
Sinds 2009 heb ik in mijn praktijk mensen geholpen met het creëren van meer zelfkennis, zelfvertrouwen, rust, burn-out, passender werk, waardevolle relaties, winstgevende ondernemingen en van nog meer Happiness in hun leven.
Numberrzz is een digitale boekhouder, dat gelooft in duidelijkheid en betrouwbaarheid.
Numberzz hanteert geen opstart- of oprichtingskosten en werkt volledig digitaal. Een ondernemer kan heel eenvoudig zijn administratie aanleveren via de Numberzz cloud-storage of via de Numberzz app. Een foto maken van je bonnetje, uploaden en Numberzz doet de rest.
Dankzij het digitaal werken kan Numberzz haar diensten tegen de laagste tarieven van Nederland aanbieden aan de MKB-bedrijven. In vele gevallen ook goedkoper dan een online boekhoudprogramma. Tevens zijn onze diensten maandelijks opzegbaar en betaal je alleen voor de verrichte diensten. Wel zo eerlijk!
Je kunt mij inzetten om mee te denken over je strategie; om in kaart te brengen wat jouw bedrijf uniek maakt, waarin jij je onderscheidt van de concurrent. Ik kan een profiel opstellen van je ideale klant, waar deze zich bevindt en hoe deze het best benaderd kan worden. Zo wordt het heel inzichtelijk waar je beste kansen liggen.
Ik kan je helpen met het bedenken en uitvoeren van doelgerichte marketingacties om je ideale klant te benaderen. Van het schrijven van teksten tot het organiseren van events. Ook kan ik je ondersteunen bij je online zichtbaarheid en vindbaarheid. Hoe profileer je je online en welke social media passen bij jou en je ideale klant.
Uw SECRETARIAAT en/of ADMINISTRATIE op afstand geregeld en in vertrouwde handen?
Ik werk op uurbasis tegen een vast tarief van 35,00 per uur excl. BTW.
Met ruim 6 jaar ervaring als directiesecretaresse bij twee werkgevers, heb ik het nodige in huis. Bij mijn eerste werkgever heb ik het secretariaat volledig opgezet. Daarnaast werk ik inmiddels anderhalf jaar als zzp'er.
Wat kunt u o.a. van mij verwachten?
- Klantgerichtheid
- Accuratesse
- Integriteit
- Improvisatievermogen
- Probleemoplossend vermogen
Ook kunt u mij benaderen voor een tijdelijk project en/of ad-hoc klus.
Neem voor meer informatie contact op via:
leeuwenbroek@solcon.nl
MF Media helpt bedrijven bij het realiseren van de communicatiedoelen. Wat is de boodschap, wie is de doelgroep, hoe kunnen we de doelgroep het best bereiken? Wij denken met u mee van creatie tot productie.
Daarnaast geeft geeft MF Media in eigen beheer het magazine N.U. (Nieuw Utrecht) uit.
N.U. is de eerste gratis buurtglossy van Vleuten, de Meern en Leidsche Rijn.
In een oplage van 10.000 exemplaren ligt N.U. verspreid bij bakkers, kappers, sportscholen, restaurantjes en op nog veel meer plekken.
Achtergrondverhalen, interviews, binnen kijken bij de buren, tips van buurtbewoners, bijzondere plekken in de omgeving, er wordt heel veel besproken.
INDIVIDUEEL
Leadership (Personal)
Gericht op persoonlijke zaken, zoals zingeving, vragen als; wat wil ik met in mijn leven. Wat heb ik nodig en hoe krijg ik dat binnen mijn bereik. Haal ik alles uit het leven? Enkele onderdelen kunnen zijn:
Stress:
Gericht op het bewaken van grenzen, nee leren zeggen, ik & de ander
Relatie:
Gericht op de verbinding van een relatie en je autonomie binnen een verbinding.
Carrière
Gericht op loopbaanadvies, strategische keuzes maken in relatie tot passie, kennis en talenten.
Counseling
Gericht op emotioneel herstel, weer vreugde kunnen voelen, positiviteit in het leven kunnen ervaren
Leffact helpt organisaties om medewerkers zichzelf te ontwikkelen en te verbeteren om met daadwerkelijk resultaat en effect meer plezier, resultaat en geluk te krijgen.
Leffact helpt bij;
- Management
- Sales
- Communicatie
- Persoonlijke effectiviteit
- Teambuilding en teamontwikkeling
- Samenwerking
- Activiteitenmanagement en
- Klantgerichtheid
Door middel van verschillende methodieken en werkvormen worden de vooraf besproken doelen behaald.
Het doel van Leffact is om training en coaching eenmalig toe te passen waarna de organisatie zelf in staat is om het behaalde resultaat te verankeren danwel te begeleiden in het dagelijks werken.
Leffact helpt organisaties om medewerkers zichzelf te ontwikkelen en te verbeteren om met daadwerkelijk resultaat en effect meer plezier, resultaat en geluk te krijgen.
Leffact helpt bij;
- Management
- Sales
- Communicatie
- Persoonlijke effectiviteit
- Teambuilding en teamontwikkeling
- Samenwerking
- Activiteitenmanagement en
- Klantgerichtheid
Door middel van verschillende methodieken en werkvormen worden de vooraf besproken doelen behaald.
Het doel van Leffact is om training en coaching eenmalig toe te passen waarna de organisatie zelf in staat is om het behaalde resultaat te verankeren danwel te begeleiden in het dagelijks werken.
Alles wat u nodig heeft om succesvol en tevreden te zijn in het werk en het leven daarbuiten, heeft u al in zich. Daarvoor hoeft u niet anders te worden of te trainen op nieuwe eigenschappen. Veel effectiever en bevredigender is het om beter gebruik te leren maken van de mogelijkheden die u nu al bezit en een (werk)omgeving te vinden waarin u die kunt uiten.
Ik versta de kunst om talenten en eigenschappen boven tafel te krijgen en te laten groeien, zodat u ze beter en bewuster in kunt zetten.
De verschillende trajecten en diensten die ik aanbied laten zich samenvatten in drie impulsen:
LoopbaanIMPULS
LeiderschapIMPULS
Persoonlijke IMPULS
De DTP-afdeling van GlobalizeMe specialiseert zich vooral in technische DTP (documentopmaak). Hebt u een tekst en wilt u die in een fraai vormgegeven brochure of flyer plaatsen, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Dankzij het internationale karakter van ons bedrijf kunnen wij onze DTP bovendien voor zeer aantrekkelijke prijzen aanbieden.
Behalve DTP biedt GlobalizeMe BV nog een aantal verwante diensten aan. Ons bedrijf bestaat namelijk uit drie onderdelen:
GlobalizeMe Content (Nederland): copywriting, vertalen, DTP, publicatie
GlobalizeMe Digital (Engeland): webontwikkeling, webhosting, SEO
GlobalizeMe Coaching (India): begeleiding van expats
Op het gebied van Officemanagement en Projectmanagement bied ik ondersteuning bij de organisatie en coördinatie van kantoorwerkzaamheden. Ik stel bedrijven en andere organisaties in staat zich te concentreren op hun kerntaken.
Daarnaast zet ik als Professional Organizer mijn kennis en ervaring in voor individuele begeleiding van particulieren, werknemers en ondernemers. Ik begeleid en adviseer u bij het creëren van orde in ruimte en tijd.
Het onderscheidend vermogen van mij en mijn bedrijf is de specialisatie op het gebied van organisatiebeheer:
- overzicht en duidelijkheid scheppen
- gedetailleerd werken
- zorgvuldig, efficiënt en gestructureerd
Flexadvocaten is een jong kantoor met zeer gedreven advocaten. Mr. Q. Henselijn is arbeidsrechtadvocaat en staat zowel partciulieren als ondernemers bij in arbeidsrechtelijke kwesties tegen een gunstig uurtarief. Mr. Henselijn heeft meer dan 8 jaar ervaring en onder meer de post doctorale opleiding Grotius arbeidsrecht voltooid. Arbeidsconflict, ontslag (op staande voet), reorganisatie, geschil bij ziekteverzuim of reintegratie, het nakijken en opstellen van arbeidsovereenkomsten zijn slechts enkele kwesties die veelvuldig in haar praktijk voorkomen en waarbij zij u graag van dienst is. Meer informatie? Bel 06-24202022 of email: henselijn@flexadvocaten.eu
In the past I have been writing interviews & articles at Latin a Life magazine (2004-2007). Since december 2006 I write for a latinpercussionmagazine called Claque (interviews with Luisito Quintero, Nils Fischer a.o., articles about the conga, bongo, timbales a.o.)).
I started working at Circuit magazine, when I did my internship at Radio Rijnmond in 1993. I was asked to continue working at Circuit after my internship at the radio ended. It lasted untill the bankruptcy 5 years later.
Websites I build or maintain:
www.unyk.nu * www.djmissunyk.nl * www.deejaybas.nl
If you are looking for a writer and/or websitebuilder/maintainer, I am your woman!
Telia Support kan worden gezien als de personal assistant van iedere ondernemer. Door goede samenwerking met zeer sterke partners worden uw zakelijke uitdagingen altijd door een expert behandeld. Wij begeleiden starters en MKB in alle facetten van ondernemen van juridischadvies tot het organiseren van een openingsfeest.
Telia Works is gespecialiseerd in Personeel en alles dat met werk en wernemers te maken heeft. Wij verzorgen recruitment voor moeilijk in te vullen vacatures maar begeleiden (aankomende) proffesionals bij het vinden van een passende en uitdagende baan. Wij letten naar alle feiten ook op competenties en kijken verder dan onze neus lang is.
Als Life Coach help ik mijn client orde te scheppen, het balans te (her)vinden - of behouden - en specifieke doelen te bereiken.
Persoonlijk, op het werk, lichamelijk of functioneel, iedereen kan de kracht en de kennis vinden om obstakels te overkomen en de juiste keuzes te maken.
Onder mijn cliënten zijn ook Expats - ik ben zelf tweetalig en werk even makkelijk in het Nederlands als Engels.
Ik heb een opleiding gedaan en laat mij doorgaans door verschillende internationale Lifecoaches begeleiden.
Ik werk één op één, telefonisch, face-to-face en/of via email. Zie mijn website en/of Blog (http://lifecoachamsterdam.blogspot.com/) voor meer informatie!
Ik ben Antwan, een jonge ondernemer, opgegroeid en woonachtig in Opheusden. Van mijn hobby mijn beroep maken, is altijd mijn droom geweest. Dat betekent studeren, leren én werken. Ik volg de opleiding Communicatie in deeltijd en ben daarnaast in 2015 mijn eigen onderneming gestart.
Ik ben Uw Prins ICT gestart omdat ik merkte dat veel ondernemers in de regio behoefte hebben aan ondersteuning bij computers, websites, webshops en marketing. Dit kan ik makkelijk én zeer betaalbaar. Geen gedoe met grote bureaus, korte lijnen en goed bereikbaar bij vragen.
Vertel het uw hulpvraag of verhaal.
Dan vertaal ik dit naar een duidelijke oplossing.
LEFF Loopbaancoaching is een enthousiast en motiverend bureau dat helpt om te ontdekken waar je kracht, talenten en drijfveren liggen. Daarmee aan de slag gaan levert plezier, energie en zelfvertrouwen op. Als je eenmaal weet waar het voor jou om gaat, kun je vervolgens je toekomst scherp stellen en het pad er naartoe uitstippelen. Ik sluit daarbij graag aan bij jouw persoonlijke vragen en interesses, zodat jij er het beste voor jezelf uit kunt halen. Dat is wat LEFF Loopbaancoaching voor je kan betekenen. Het belangrijkste is dat we met plezier en
LEF(F) resultaatgericht werken aan jouw toekomst!
LEFF Loopbaancoaching
VOLG JE HART, DURF TE KIEZEN !
Als personal coach begeleidt zij ondernemers. Haar doel is de ondernemer in zijn of haar kracht zetten, te ondersteunen bij het realiseren van de doelen binnen de onderneming èn de persoonlijke doelstellingen.
Met ruime ervaring in het MKB bedrijfsleven heeft Ditte ondervonden dat een onafhankelijk luisterend oor verhelderend kan werken. Bij kleine issues of grote dilemmas. Soms gedurende langere periode, soms voor even. Zij was altijd betrokken bij beleid en uitvoering. En had daarnaast uitvoerende taken op gebied van HR, financiën, duurzaamheid, juridische zaken.
Naast haar praktijk is Ditte lid van Raad van Advies bij EclectiC International B.V.
Loopbaancoaching en Studiekeuzeadvies
Als loopbaancoach help ik graag mensen met vragen rondom werk. Wie ben ik? Wat kan ik? Wat wil ik? Hoe bereik ik dat? zijn vragen die daarin centraal staan. Ik werk met diverse testen en vragenlijsten. Een traject brengt dus 'huiswerk' met zich mee.
Ook help ik met de schrijven van sollicitatiebrieven en het maken van een sterk CV! en LinkedIn profiel.
Naast loopbaancoaching ben ik ook actief als studiekeuzecoach: ik help (aankomend) studenten met het kiezen van een passende studie. Ook studenten die willen wisselen van studie zijn van harte welkom!
Ik start altijd eerst met een vrijblijvend intakegesprek.
Beau Concept is gespecialiseerd in het maken van logo's en huisstijlen. Daarnaast ontwerpt Beau Concept ook flyers, folders, posters en magazines.
Beau Concept kenmerkt zich door een goed gebruik van kleuren afgestemd op uw wensen. Mijn kracht ligt in het uitwerken van een sterk concept met een professionele uitstraling.
De klantenkring is divers, uiteenlopend van schoonheidssalon, dansschool tot de universiteit van Utrecht.
Mijn portfolio en eerdere werken kunt u bekijken op www.beauconcept.jimdo.com
Beau Concept werkt efficient en is scherp in prijs!
Stuur geheel vrijblijvend een mailtje of bel op 06 41150860 en ik reageer snel!
Libbensrin is een zelfstandige organisatie en de partner op het gebied van IRO, externe re-integratie (2de spoor), outplacement, loopbaanadvies, coaching, eigen bedrijf starten.
Bij Libbensrin is men betrokken en heeft men jarenlange ervaring op het gebied van re-integratie, outplacement en coaching. Men is bekend met diverse doelgroepen en levert daarbij maatwerk. We zoeken steeds via de kortste weg naar een passende en structurele oplossing voor zowel de werkgever als de werknemer (m/v).
Libbensrin onderscheidt zich door specifieke deskundigheid en persoonlijke betrokkenheid om zo een optimaal resultaat te behalen voor werknemers en werkgevers.
Ik geef direct coaching zoals ù dat wenst. Geen wachttijden, maar direct starten in uw eigen tempo. Hulp face to face of via internet (via een beveiligde website direct contact met uw hulpverlener). Ik bied hulp bij het omgaan met kanker, traumaverwerking, rouwverwerking, stress, burnout, opvoedingsproblemen, relatieproblemen, levensvragen en begeleiding bij mantelzorg.
Ik sluit aan bij uw vragen en help u een oplossing te vinden die voor ù past!
Daarbij heb ik verschillende coachingstechnieken tot mijn beschikking.Ik bied ook hulp in het Engels en ben gecertificeerd EMDR-therapeut. Voor meer informatie kijk op mijn website: www.hulp-nu.nl
Onder de naam One of a Kind Films maak ik portretten, reportages, documentaires en andere mooie, echte, pure films. Althans, dat is altijd mijn doel. Een voorwaarde bijna; die echtheid bij mensen naar boven krijgen. Bijzonder en ontroerend zijn zij die volledig zichzelf zijn. Zelfs als ik twee meter verder met m'n camera sta.
Ik regisseer, interview, film, monteer en produceer. Dat doe ik het liefst in teamverband. Mensen die snappen wat ik wil. En dus heb ik een klein maar betrouwbaar clubje mensen om mij heen verzameld, met wie ik erg graag samenwerk. Zodat niet alleen het verhaal inhoudelijk sterk is, maar de beelden ook fijn zijn om naar te kijken.
Martekst.nl werd in 2008 opgericht, in eerste instantie als nieuwswebsite onder de naam Martiming.com. Eind 2010 gooide ik het roer om, en besloot ik mijn tijd te besteden aan het aanbieden van (web)teksten aan particulieren en bedrijven. Naast mijn tekstschrijverscapaciteiten lever ik ook beelden (fotografie) en feedback/input op het gebied van het opzetten van een nieuwe website.
Met Martekst.nl lever ik individuele projecten en een totaalpakket voor nieuwe bedrijven: logo design, website bouwen, promotieteksten schrijven.
Momenteel neem ik mijn eigen website op de schop. Binnenkort kunt u op Martekst.nl kijken wat ik allemaal lever en geleverd heb.
Omschrijving van Tint Tekstbureau:
Hoe verwoordt u uw boodschap, zodat deze luid en duidelijk overkomt? Verzeker uzelf van een sterke en foutloze tekst die de boodschap overbrengt.
Tint Tekstbureau helpt u graag bij dit proces. Kiest u zelf uit de mogelijkheden:
- corrigeren
- redigeren
- schrijven van nieuwe teksten
- herschrijven van bestaande teksten.
Tint Tekstbureau creëert effectieve en betrouwbare oplossingen voor uw tekstuele uitdagingen. Onze tekstschrijvers schrijven met creatieve pen en weten op uitstekende wijze in te spelen op uw wensen. U krijgt op maat gemaakte teksten voor uw organisatie, uw doelstellingen en uw doelgroep.