Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
De Nationale Mediator is een Stichting waar goed opgeleide professionals zich bij hebben aangesloten. De Stichting is werkzaam in het hele land en haar mediators delen de overtuiging dat een geschil buiten de rechter oplossen altijd beter is, mede omdat het bijdraagt aan een betere samenleving. Vrijwel alle specialismen zijn via de stichting verkrijgbaar. Het tarief wordt afhankelijk van de situatie bepaald. Ook wordt in specifieke gevallen de bemiddeling of conflictcoaching op basis van Pro Deo of 'toevoeging' aangenomen.
In 1993 zijn we gestart met als insteek het ondersteunen van het MKB op het gebied van IT. Door het ontbreken van betaalbare oplossingen voor het MKB zijn we zelfstandig toepassingen gaan ontwikkelen. Wij ondersteunen het MKB op het gebied van digitale marketing en het automatiseren van administratieve processen.
Tevens zijn we de technologie partner achter een aantal succesvolle webbased toepassingen die door onze partner worden gebruikt cq. worden verkocht in en buiten Nederland.
Wij zijn U ook graag van dienst!
Uw omzet verhogen? Uw huidige gast / klant is uw meest efficiënte marketinginstrument! Wanneer u de verwachting overtreft creëert u AMBASSADEURS voor uw bedrijf en . . . . mond-tot-mond reclame werkt nog altijd als 'de beste'! Het gedrag op de werkvloer wordt zo onder de loep genomen, wat maakt dat tegelijkertijd - sluimerende - personeelsproblemen worden opgelost.
Specialties:
Gespecialiseerd in klant/gast benadering en HRM-beleid. Ik geef presentaties, workshops-trainingen , en begeleid trajecten op de werkvloer.
Voor een uitgebreide omschrijving van mijn werkzaamheden, zie mijn website: www.balansconsult.nl
Anja begeleidt mensen die authentiek, vitaal en bezield willen bloeien in het (werk)leven. Ze is werkzaam als zelfstandig coach, trainer en natuurgeneeskundig therapeut en werkt vanuit een holistische invalshoek waarbij ze uitgaat van een wisselwerking tussen lichaam en geest (psyche). Indien nodig kan ze ondersteunende middelen voorschrijven.
Consulten worden vergoed door de meeste verzekeraars in het aanvullende pakket.
In 1993 zijn we gestart met als insteek het ondersteunen van het MKB op het gebied van IT. Door het ontbreken van betaalbare oplossingen voor het MKB zijn we zelfstandig toepassingen gaan ontwikkelen. Wij ondersteunen het MKB op het gebied van digitale marketing en het automatiseren van administratieve processen.
Tevens zijn we de technologie partner achter een aantal succesvolle webbased toepassingen die door onze partner worden gebruikt cq. worden verkocht in en buiten Nederland.
Wij zijn U ook graag van dienst!
Brede ervaring als loopbaancoach. Wat voor type coach treft u aan, mocht u besluiten mijn praktijk met een bezoek te vereren. Voorop staat dat ik een onderzoeker en analyticus ben. Ik breng in de gesprekken met u de zaken graag zorgvuldig in kaart. Verder hecht ik waarde aan samenwerking. Inzet van u en mijzelf om als team meer helderheid te krijgen in de voorliggende situatie. Rest nog mijn betrokken en informele aard te vermelden.
WerkWil beschikt over de licentie voor de online vragenlijsten van het LDC (www.ldc.nl ).
Whatelse Text & Publicity schrijft, redigeert en corrigeert de meest uiteenlopende teksten vanuit Zuid-Spanje.
Vanaf 2005 werkt zij mee aan Spanje-bladen Temperament, Viva-España en Spanje Magazine. Sinds kort is zij ook Andalusië-correspondent voor INspanje.nl, een nieuwsportal met nieuws over Spanje.
Gedurende twee jaar verzorgde Whatelse de eindredactie voor het tijdschrift Temperament.
Specialisatie is Spanje, met name Andalusië, maar voor iedere andere tekst of elk ander onderwerp kunt u bij Whatelse terecht.
Henk van der Zouwen is een ondernemende ervarings coach.
Reeds 20 jaar heeft hij zijn sporen in ondernemersland verdiend.
1989 richte Henk zijn eenmanszaak op welke in snelle tijd groeide naar 20 vaste fte's en vele ZZP ers. Doordat Henk zelf lang zoekende is geweest naar een geschikte coach en deze niet heeft gevonden heb ik besloten mezelf te gaan inzetten als coach.
Mijn specialiteiten liggen in groeiende ondernemingen die behoefte hebben aan een gedegen sparingspartner. Die de ondernemer op alle vlakken kan steunen.
"Ik wil graag ander werk, maar wat?"
"Hoe kan ik weer ruimte en vrijheid ervaren?"
"Hoe kan ik grip krijgen op mijn tijd?"
"Hoe zorg ik voor balans tussen werk en prive?"
"Hoe kan ik harmonieus met mijn omgeving omgaan?"
"Hoe kan ik zekerder zijn van mezelf?"
Herkenbaar? invelsencoaching kan u helpen een volgende stap te zetten.
De coachtrajecten bij invelsencoaching zijn gericht op ontwikkeling, groei en het bereiken van uw persoonlijke doelen.
invelsencoaching is aangesloten bij de NOBCO, ViV en NIP
Winnaar van de award "meest klantvriendelijke accounts- en advieskantoor"!
Lucro accountancy is een klein accountantskantoor, gevestigd in Rijswijk. Ons team van medewerkers staat met deskundigheid én enthousiasme klaar om uw administratie, jaarrekening of fiscale aangifte te verzorgen!
Wij beschikken tevens over de vergunning van de AFM om wettelijke controles te mogen uitvoeren.
Overweegt u de overstap naar een (ander) accountantskantoor?
Neemt u dan contact op met Karin van Leersum op 070-415 73 02.
Excursief is een specialist in coaching, onderzoek en advies bij ontwikkeling van talent. Wij willen inspireren, groeien en impact hebben. Wij hebben ervaring in onderwijs, zorg, bouw en industrie. Wij coachen, trainen, communiceren en stimuleren. Wij hebben oog voor mensen en vinden het geweldig als mensen en teams in hun kracht komen te staan. Onze doelgroep zijn ondernemende managers of ondernemers die managen. Wij ondersteunen hen graag bij het verbeteren van hun omzet, productiviteit en tevredenheid op de werkvloer.
Ik ben Kelvin, 30 jaar uit Rotterdam. Ik ben bijna afgestudeerd voor mijn AA titel en zodanig dat ik als AA-accountant voor u kan functioneren. Ik werk bij een van de Big4 kantoren (PwC). Mijn specialist is van administratie beheer, jaarrekening samenstellen tot aangifte omzetbelasting, inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting. Naast mijn werk doe ik in mijn avonduren deze klus voor u tegen zeer laag tarief en tegen hoogste kwaliteit van Nederland. Dit is gebaseerd op mijn Accountantsopleiding en Werkervaring bij PwC.
Omdat wij vinden dat iedereen een veilige leefomgeving verdient, bieden wij sinds 1994 BHV-cursussen aan op locatie en in onze ogen zeer belangrijk, door professionals uit de praktijk Brandweer en Ambulance.
Bij ons kunt u niet alleen terecht voor een cursus bij u op locatie (kosten & tijdbesparend), u krijgt ook les van een cursusleider die naast theoretische- ook jaren lange praktijkervaring heeft
Dit staat garant voor een leuke, interessante, praktische maar ook grappige BHV-cursus!
Wij helpen u graag verder!
Welkom bij Studio BLiQ! Wij zijn een ontwerpbureau voor illustratie, grafisch ontwerp en concept. Met veel enthousiasme werken we aan de opdrachten voor onze Nederlandse en Vlaamse klanten. Ons driekoppig bureau is opgericht in 2001. Opgeleid aan de academies in Rotterdam en Antwerpen, bundelen we onze krachten sindsdien op het gebied van illustratie en grafisch ontwerp. Graag meer werk zien of wil je wat meer informatie? Stuur ons een mailtje of bel even. En wie weet komt het tot een interessante samenwerking. Tot ziens!
Het begrip Attitude (grondhouding) is het startpunt voor het succes van onze competentie gerichte trainingen en modules (de Elements). Hiermee realiseren wij bij uw organisatie methodisch de volgende resultaten:
? Excellente klantbeleving
? Unieke samenwerking en communicatie
? Onderscheidend en motiverend leiderschap
? Top performing sales-, marketing- en klantcontactteam
? Inspirerende bedrijfsdagen, kick-offs, productintroducties en winnende aanbestedingen
Alles met het doel om uw bedrijf te laten excelleren!
Mijn uitstekende taalgevoel en kennis van het Nederlands maken me tot een nauwkeurig redacteur. Zowel corrigeren als het schrijven van teksten kunt u met een gerust hart aan mij overlaten!
Ik heb jarenlange ervaring in het schrijven van succesvolle nieuwsbrieven, persberichten en webteksten (voor een zelfstandige boekhandel). Columns en boekrecensies werden gepubliceerd op www.nadelunch.com. Voor de uitgeverij heb ik verschillende titels geredigeerd.
Als u uw lezers góed wilt bereiken; Christine Bosch tekstredactie.
Een boekhoudkantoor dat er is voor de klant en meedenkt met de klant. Heb kennis op alle gebieden van boekhouden en belastingzaken. Heb avond HEAO gedaan met goed gevolg afgerond. Ben inmiddels meer dan 20 jaar werkzaam in de administratieve sector in deze periode heb ik bij diverse bedrijven gewerkt, zowel nationaal als internationaal. Ik heb ervaring met starters en bestaande bedrijven. Ben gespecialiseerd in het begeleiden van startende ondernemers en voor bestaande ondernemers het op orde brengen van de administratie.
I-Time geeft begeleiding bij verandering in uw leven.
U gaat samen met I-Time opzoek naar hetgeen voor u juiste is. I-Time gebruikt een integratieve benadering, wat wil zeggen dat de aanpak volledig op maat gesneden wordt en niet gekoppeld is aan één specifieke methode. U kunt volledig uzelf zijn en in het geval u nog niet weet wie u bent, gaan we daar eerst naar opzoek.
Op naar het onbekende! Reist u mee?
Naast begeleiding bedient I-Time zich van een divers palet aan ervaringen. Zie hiervoor de Linked-Inn koppeling.
I-Time geeft begeleiding bij verandering in uw leven.
U gaat samen met I-Time opzoek naar hetgeen voor u juiste is. I-Time gebruikt een integratieve benadering, wat wil zeggen dat de aanpak volledig op maat gesneden wordt en niet gekoppeld is aan één specifieke methode. U kunt volledig uzelf zijn en in het geval u nog niet weet wie u bent, gaan we daar eerst naar opzoek.
Op naar het onbekende! Reist u mee?
Naast begeleiding bedient I-Time zich van een divers palet aan ervaringen. Zie hiervoor de Linked-Inn koppeling.
Smart!Management en haar individuele concept MindstyleCompany.com houdt zich voornamelijk bezig met efficiency en effectiviteitvraagstukken bij individu, team en ondernem(er)ming. Zij ondersteund startende ondernemers bij het maken van ondernemersplannen, doorstartende ondernemers bij keuzes van vervolgstappen en groeimodellen en is gespecialiseerd in business-, executive- en personall coaching.
Focus bij coaching ligt op gedragsmatig- (resultaat) en vaardigheid (hulpmiddelen) nivo.
Bel de Smart coach voor een afspraak!
Smart!Management en haar individuele concept MindstyleCompany.com houdt zich voornamelijk bezig met efficiency en effectiviteitvraagstukken bij individu, team en ondernem(er)ming. Zij ondersteund startende ondernemers bij het maken van ondernemersplannen, doorstartende ondernemers bij keuzes van vervolgstappen en groeimodellen en is gespecialiseerd in business-, executive- en personall coaching.
Focus bij coaching ligt op gedragsmatig- (resultaat) en vaardigheid (hulpmiddelen) nivo.
Bel de Smart coach voor een afspraak!
Smart!Management en haar individuele concept MindstyleCompany.com houdt zich voornamelijk bezig met efficiency en effectiviteitvraagstukken bij individu, team en ondernem(er)ming. Zij ondersteund startende ondernemers bij het maken van ondernemersplannen, doorstartende ondernemers bij keuzes van vervolgstappen en groeimodellen en is gespecialiseerd in business-, executive- en personall coaching.
Focus bij coaching ligt op gedragsmatig- (resultaat) en vaardigheid (hulpmiddelen) nivo.
Bel de Smart coach voor een afspraak!
Heeft u wel eens handen tekort en/of te weinig tijd? Wellicht kunt u werkzaamheden uitbesteden aan Tekst Company. U kunt bij Tekst Company terecht voor o.a.:
* Copywriting
* Transcripties
* Invoer en onderhoud van klant- & relatiegegevens
* Verrijking van klant- & relatiegegevens
* Response management
* Data Entry (numeriek & alfa-numeriek)
* Datacleaning
* Ledenadministratie
* Telefonische werkzaamheden
* Tekstverwerking en -opmaak
Voor een vrijblijvende passende offerte kunt u altijd contact opnemen!
Vanuit onze ruim 20 jarige ervaring in de financiële dienstverlening constateren wij dat er vaak veel te veel wordt betaald voor accountantdiensten.
Wij vergelijken een drietal, bij uw bedrijf passende, offertes van accountants en weten zo regelmatig 25% tot 50% kostenreductie te realiseren gekoppeld aan eenzelfde of betere dienstverlening.
Zie onze site ( www.accountantleed.nl ) voor referenties uit het MKB.
Wij leveren zelf geen accountantdiensten en zijn daarom onafhankelijk.
Vriendelijke groet,
Dick Spijker
~ Hoe zorg ik voor balans tussen werk en prive? ~
~ Ik wil graag ander werk, maar wat? ~
~ Hoe kan ik grip krijgen op mijn tijd? ~
~ Hoe kan ik zekerder zijn van mezelf? ~
~ Hoe kan ik weer ruimte en vrijheid ervaren? ~
Herkenbaar? inVelsenCoaching kan u helpen een volgende stap te zetten.
De coachtrajecten bij InVelsenCoaching zijn gericht op ontwikkeling, groei en het bereiken van uw persoonlijke doelen.
inVelsenCoaching kenmerkt zich door gelijkwaardigheid, professionaliteit, confrontatie en lichte humor.