Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Stichting Trans4Maxion is gespecialiseerd in coaching, consultancy & training. Centrale thema's zijn: persoonlijke ontwikkeling, managers development programme, mental performance coaching en mentality designing voor weerbaarheid, leiderschap, teambuilding. Inspireren, motiveren om mensen in beweging te krijgen om de gestelde doelen te realiseren. Voor bedrijven is er een coaching- en consultancy traject voor de omzetting van het huidige naar het MVO (Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen) bedrijfsvoeringsmodel.
Hoekstra Vertaalbureau vertaalt in en uit het Frans. Vertaling van reclame folders, bijsluiters, tenders, brieven of andere documenten is mogelijk. Vertaling van een document in zijn geheel is soms niet echt nodig, samenvatting of correctie van de tekst is ook mogelijk. U kunt uw moeilijk verlopende telefoontjes naar Frankrijk ook aan ons uitbesteden, er wordt dan voor u gebeld en u ontvangt een verslag van het gesprek. Makkelijk, duidelijk, betrouwbaar.
Bel voor meer informatie of voor een vrijblijvende offerte.
Institute of Social Engineering richt zich op de structuur van sociale relaties in alle contexten.
Wij zijn gespecialiseerd in organisatiecultuurverandering, beleidsontwikkeling, implementatieprocessen, groepsdynamica, persoonlijke groei en assertiviteit, interculturele communicatie en NLP certificatie opleidingen (AvNLPP/EANLP norm).
Op basis van patroonherkenning bieden wij desgevraagd persoonlijkheidsprofielen en relatieanalyses t.b.v. samenwerkings- en andere partner relaties met deelnemers uit alle culturen.
IMF Academy is al ruim 30 jaar actief op de Nederlandse markt en biedt ruim 100 opleidingen verdeeld over diverse vakgebieden. Internationaal worden onze opleidingen en trainingen gekocht en bezocht door organisaties uit meer dan 50 landen. Onze opleidingen sluiten direct aan bij het professionele belangstellingsniveau van onze klanten: hoogopgeleide professionals, werkzaam bij grote en middelgrote organisaties en kleinere gespecialiseerde organisaties, in alle sectoren van het bedrijfsleven en de publieke sector.
Al meer dan dertig jaar train ik doelgroepen op het gebied van marketing, management, communicatie en verkoop.
Het resultaat daarvan is dat er ruim 80.000 professionals mijn trainingen als "missing link" hebben kunnen gebruiken op hun carrièrepad.
Plezier en ambitie zijn belangrijke ingrediënten die mijn trainingen altijd herkenbaar maken.
De opdrachtgevers zijn divers; van lokale leveranciers tot beursgenoteerde organisaties vertrouwen al jaren op mijn expertise aanstekelijk enthousiasme.
Lulof is een middelgrote drukkerij gevestigd in Almelo. In ons meer dan 115-jarig bestaan hebben we ons ontwikkeld tot een organisatie met 25 enthousiaste medewerkers.
Vanuit onze twee vestigingen verzorgen we alle mogelijke gedrukte communicatie voor reclamebureaus en rechtstreekse klanten in de regio en daarbuiten. Wij helpen niet alleen bij het maken van onderscheidend drukwerk, maar denken ook verder in: communicatie, voorraadbeheer, online opmaken en direct mail.
Lulof / experts in gedrukte communicatie
Heeft u een conflict binnen uw (ex)relatie?
Helaas komt het regelmatig voor dat er binnen (ex)relaties conflicten ontstaan die zonder hulp niet meer op te lossen zijn. Heeft u een conflict? Ik help u graag om elkaar beter te begrijpen en vanuit dit begrip tot oplossingen te komen.
Ik ben gespecialiseerd in relatie conflictbemiddeling, scheidingsbemiddeling (mediation) en conflictbemiddeling na een scheiding. Ik gebruik een methode die wereldwijd gebruikt wordt bij vredesprogramma’s in conflictgebieden.
Openwebdesign - digitaalEHBO ontplooid als hoofdactiviteiten:
1) Consulting op het gebied van toegankelijkheid van websites en documenten,
2) Websitedesign, websiteonderhoud en websitebeveiliging.
Daarnaast is de persoonlijke omgang met klanten voor mij erg belangrijk. Hierbij zijn belangrijke uitgangspunten: openheid, eerlijkheid, duidelijkheid en transparantie.
Specialitieten: Webdesign, website redesign, responsive design, vindbaarheid in zoekmachines, webtoegankelijkheid, Accessibility PDF, WCAG 2.1 AA
Beebuzz is een communicatiebureau.
Wij helpen uw bedrijf of organisatie om relevant en herkenbaar te zijn.
Zorgen ervoor dat uw product of dienst wordt omarmd. Dat u in gesprek bent en blijft met iedere stakeholder.
Beebuzz presenteert uw organisatie op een manier die boeit en bindt. In woord en beeld. Gesproken en geschreven. Online en offline. Dat doen we met veel creativiteit, energie en daadkracht en dat levert uw organisatie meerwaarde op. Zo maken we voor u het verschil.
Beebuzz: busy being buzzing.
Als medisch tekstcorrector/journalist en gezondheidspsycholoog i.o. voorzie ik in teksten en educatief materiaal op basis van medische, sociale en gezondheidswetenschappen, met een focus op gezondheid en maatschappij, maar alle andere teksten zijn welkom.
Het tekstbureau is verder gespecialiseerd in het corrigeren en redigeren van wetenschappelijke en medische teksten voor vakbladen en medische handboeken en biedt ook een ScriptieService aan voor het corrigeren en optimaliseren van een scriptie of paper.
MIRR is Mirjam Verschuur. MIRR biedt coaching; trainingen en HR advies. Mirjam is een ervaren coach (voorheen HR adviseur en Manager) op het gebied van gedrag; communicatie; loopbaan en re-integratie. Kracht en ambitie liggen bij het in beweging brengen van mensen tijdens (persoonlijke) verandertrajecten en het ontwikkelen van mensen. Vooral uitgaande van mogelijkheden, maak ik gebruik van mijn empatisch vermogen en communiceer ik duidelijk. Tot slot ben ik resultaatgericht en ben ik een prettige sparringpartner.
Wij helpen onze klanten met het realiseren van hun doelen als het anders moet. Dat doen wij met behulp van interim-management, advies en training. Vanuit ons bureau werken wij bijvoorbeeld aan reorganisaties, fusies en de omslag naar een klantgerichte organisatie. Wij adviseren en trainen directies, managers en teams. Onze speerpunten zijn leiderschap bij verandering, communicatie en klantgerichtheid. Wij hebben een passie voor duurzaamheid en de zorg en proberen daarin zowel zakelijk als prive aan bij te dragen.
Bureau Orlemans & Orlemans is een in 1988 opgericht trainingsbureau gespecialiseerd in het ontwikkelen van gedrag en competenties.
De trainingsstijl kenmerkt zich door een wetenschappelijke onderbouwing en is erop gericht mensen de ruimte te bieden te experimenteren in het kader van hun gedrags- en competentieontwikkeling.
Daarnaast wordt binnen het trainen veel aandacht besteed aan het ontwikkelen van het vermogen tot reflectie zodat de medewerker diens ontwikkeling zelfstandig in de praktijk kan voortzetten.
Service: komt op verzoek aan huis binnen de provincies Noord-Brabant,
Zuid-Holland, Zeeland en rondom Amsterdam en Omstreken.
Rekent geen reiskosten.
Arbeidsconflicten
Ontslagzaken
Ziekteverzuim
SABOBO Mediation helpt u op een snelle, deskundige en gestructureerde manier uit uw conflict
Echtscheiding
Familieconflicten
Zakelijke conflicten
SABOBO Mediation staat open voor uw gelijk
Congruensis heeft als uitgangspunt de ontwikkeling van mens en organisatie.
Congruensis schept verbanden tussen het Bewuste en Onbewuste en maakt de 4 elementen Gedrag, Gedachten, Gevoelens en Geweten inzichtelijk.
Het streven is dat deze elementen in overeenstemming zijn, of in balans, zodat mensen en organisaties het meest effectief kunnen zijn. Congruent zijn betekent dat er nauwelijks nog verschil is tussen wat je denkt en voelt, of wat je denkt en zegt omdat je weet wat je wilt en daardoor doet wat je wilt.
Ondernemen is veel en hard werken, het gaat over cijfers, kengetallen, risico's, politiek, en resultaat. Ondernemen is ook ingewikkeld, als we onbewust de balans laten doorslaan naar steeds meer focus op rationele groei en winst. Met burn-out, stress, frustratie, manipulatie, macht, depressie, conflict en vrees beleven we onze werkdag. Hoezo leven we in een overspannen maatschappij, waarin elke dag meer wordt gevraagd en minder wordt gegeven en waarin we steeds meer vergeten wie we zijn en wat we werkelijk willen.
Alhoewel ik meerdere talen spreek, vertaal ik alleen engels/nederlands/engels. Het is namelijk bijzonder belangrijk om de echte mening van een artikel te begrijpen en dat kan alleen iemand die de taal als moedertaal heeft geleerd. Mijn moedertaal is nederlands maar ik woon al ruim 33 jaar in het buitenland en vertaal al meer dan tien jaar van en naar de engelse taal. Ik doe het voor mijn plezier, natuurlijk ziijn sommige opdrachten interessanter dan andere, maar over het algemeen vertaal ik omdat ik het leuk vind.
Alhoewel ik meerdere talen spreek, vertaal ik alleen engels/nederlands/engels. Het is namelijk bijzonder belangrijk om de echte mening van een artikel te begrijpen en dat kan alleen iemand die de taal als moedertaal heeft geleerd. Mijn moedertaal is nederlands maar ik woon al ruim 33 jaar in het buitenland en vertaal al meer dan tien jaar van en naar de engelse taal. Ik doe het voor mijn plezier, natuurlijk ziijn sommige opdrachten interessanter dan andere, maar over het algemeen vertaal ik omdat ik het leuk vind.
Zeer ervaren professional op het gebied van secretariële ondersteuning. Meer dan 20 jaar ervaring als secretaresse, management assistente en/of programma-assistent bij zeer diverse bedrijven.
Bedrijfsactiviteiten:
1. secretariële ondersteuning op afstand;
2. tekstcorrectie van o.a. rapporten, scripties, verslagen, website;
3. digitaliseren van uw (hand)geschreven teksten;
4. typen van transcripties;
5. opmaak van documenten conform huisstijl;
6. dataverwerking (Excel).
In het bezit van een VAR-WUO.
Fruytier Arbeidsrecht is opgericht door mr. Charlotte Fruytier. Charlotte heeft een aantal jaar als arbeidsrechtadvocaat gewerkt bij internationale kantoren, en heeft daar uitgebreide ervaring in het arbeidsrecht en het ambtenarenrecht opgedaan. Charlotte is in 2008 haar eigen kantoor begonnen.
Zij adviseert onder meer op het gebied van het individuele en collectieve ontslagrecht, cao's en arbeidsvoorwaardenregelingen, medezeggenschapsrecht, reorganisaties en overgang van onderneming voor diverse opdrachtgevers.
Ik schrijf zelf veel teksten voor kranten, tijdschriften. Ook (semi)wetenschappelijke artikelen. Ik heb een boek geschreven en die geheel in eigen beheer uitgegeven. Ook heb ik veel redactie-ervaring. Ik vind het leuk om teksten beter te laten spreken, de intentie van de auteur tot zijn recht te laten komen. Ook zit ik in verschillende redacties, waaronder hoofdredacteur nieuwsbrief NCZ, Netwerk Clientenraden in de zorg. Ben maatschappelijk bewogen, ik werk veel voor zorginstellingen en heb een uitgebreid netwerk.
Ik ben Ed Schouten, trainer, coach, vader en eigenaar van EST09. Een organisatie van toptrainers, coaches, acteurs en mystery visitors met een unieke manier van trainen en coachen op het gebied van klantgericht werken, projectmatig werken, persoonlijke effectiviteit en professioneel presenteren.
Wij kennen geen standaard trainingen en coachingstrajecten maar bouwen samen met jou met BLOCKS een leuk en effectief coachingstraject. Starten wanneer jij wilt en op een locatie die jij wilt.
Eerst een kop koffie...
Ik ben Ed Schouten, trainer, coach, vader en eigenaar van EST09. Een organisatie van toptrainers, coaches, acteurs en mystery visitors met een unieke manier van trainen en coachen op het gebied van klantgericht werken, projectmatig werken, persoonlijke effectiviteit en professioneel presenteren.
Wij kennen geen standaard trainingen en coachingstrajecten maar bouwen samen met jou met BLOCKS een leuk en effectief coachingstraject. Starten wanneer jij wilt en op een locatie die jij wilt.
Eerst een kop koffie...
Op 1 september 2000 ben ik als freelance secretaresse gestart en heb in de afgelopen 10 jaar verschillende werkzaamheden verricht op het gebied van secretariele en administratieve ondersteuning. Sinds 2009 ben ik aangesloten bij Clip & Klaar waardoor ik grotere opdrachten kan aannemen en continuiteit gewaarborgd is. Sinds 2010 organiseer ik samen met Els Roest een UNIEKE Training Vergadertechniek met Notuleerservice, tijdens het eigen reguliere overleg. De tarieven wisselen door de verschillende werkzaamheden.
Coaching gebaseerd op ruim 30 jaar werkervaring.Ik ga altijd uit van de eigen kracht van de mens. Ik gebruik niet alleen een veeheid aan coachingsmethodieken, maar vul dit waar nodig aan met mijn ervaringen uit de natuurgeneeskunde zonder daarin zweverig te worden. Ik zoek met de client vooral naar die dingen waar hij/zij plezier in heeft. Ben er van overtuigd dat mensen die met plezier werken ook goede resultaten leveren. Ik gun iedereen veel plezier, zowel prive als in het werk. Ik help graag om dit te bereiken.