Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Walk4work biedt u MBTI trainingen.
Indiviuele en groepstrainingen: waarbij onderlinge samenwerking, communicatie en klantgerichtheid binnen 1 dag verbeterd worden.
Voor talenten in uw organisatie is MBTI de manier om binnen enkele uren inzicht te krijgen in sterke punten en ontwikkelingsmogelijkheden.
MBTI is wereldwijd de meest gebruikte en onderzochte training op het gebied van individuele en groepsontwikkeling.
LS,
Omdat ik 15 jaar bij Ernst & Young heb gewerkt, heb ik op diverse vakgebieden ervaring opgedaan. (MKB, jaarrekening, consolidatie, vpb, overheid, treasury, rechtmatigheid, onderwijs etc).
Op dit moment doe ik als intern accountant ervaring op, op het gebied van risicomanamgent.
Omdat ik onlangs deels voor mijzelf gestart ben heb ik ook ervaring met het opstarten van een onderneming.
Met vriendelijke groet,
MKB Focus richt zich op kleinere en startende bedrijven.
De dienstverlening bestaat uit begeleiding op zowel financieel als automatiseringsvlak.
De ondersteuning op financieel gebied kan onder andere bestaan uit:
- Hulp bij investeringen
- Het aanleveren van managementinformatie
- Het begeleiden van de administratie
- Het voeren van de boekhouding
- Het opstellen van de jaarrekening
- Fiscale zaken: BTW, VPB, IB
Insite Design internet & vormgeving verzorgt professionele websites gericht op het MKB en particulieren. Wij bieden het gehele online traject van domeinregistratie en hosting tot het ontwerpen, bouwen en adviseren. Insite Design internet & vormgeving heeft een eigen online beheersysteem -WIE Manager- ontwikkeld welke in diverse edities te verkrijgen is, om het onderhoud van uw website eenvoudig zelf uit te voeren.
Mensen en organisaties ad-hoc ondersteunen, zodat zij zich kunnen bezighouden met hun kernactiviteiten. 'Dat is mijn missie in mijn werk. Eind 2010 ben ik met Buro10 Support gestart. Na 15 jaar werkervaring als (directie-)secretaresse, office manager en communicatieassistent in verschillende branches, was het hoog tijd om mijn eigen 'buro' te beginnen!
Meer informatie kunt u vinden op mijn website: www.buro10support.nl
Chism is in 2010 opgericht voor administratieve ondersteuning aan bedrijven in al haar facetten. Behoefte van bedrijven aan tijdelijke ondersteuning op kwalitatief hoog niveau blijkt groot te zijn.
Met mijn universitaire achtergrond en mijn plezier in het schrijven, eveneens door werkervaring verkregen, kan ik op waardevolle en snelle wijze worden ingezet. Uiteraard zijn de wensen van de opdrachtgever hierin bepalend.
Uw tekst wordt door mij geschreven of aangepast aan Uw doelgroep. Eerst oriënteer ik me grondig op uw producten of diensten, uw klanten of lezers en uw wensen. Vervolgens krijgt u van mij adviezen of teksten op maat.
Via LOI heb ik een cursus Copywriting gedaan. Mijn ervaring bestaat uit teksten schrijven voor financiële dienstverlening, vooral brieven en webteksten. Kort en bondig. Specialiteit: oneliners en slagzinnen.
Bij Maguire Tax & Legal werken de fiscalisten continu samen met de accounting-medewerkers. Die medewerkers hebben hun opleiding genoten bij de Big 4-kantoren. Daardoor bent u verzekerd van enerzijds een deugdelijke administratie en anderzijds pro-actieve besparingsadviezen en tijdige waarschuwingen. Bij Maguire werken geen accountants, zodat de bij hun uitgebreide beroepsregels behorende kosten niet op uw bord landen.
Feel Training en Coaching biedt begeleiding aan mensen die ondersteuning kunnen gebruiken bij de persoonlijke groei. Het kan hierbij gaan om een individu dat klem loopt in een relatie of een medewerker die niet presteert zoals hij kan. Feel Training en Coaching biedt individuele of groepsgebonden begeleiding bij iedereen die net dat duwtje in de rug kan gebruiken om zijn of haar neus weer in de goede richting te krijgen.
Ik ben een vrouwelijke coach die met beide benen op de grond staat, met een brede ervaring op het gebied van:
persoonlijke ontwikkeling,
budget-coaching,
rouwverwerking,
zingeving,
omgaan met problemen of tegenslag
gezins- en relatieproblematiek
ZEER SCHERP TARIEF.
gesprekken in persoon, per e-mail, via skype/msn of telefonisch behoren tot de mogelijkheden.
tevens in opleiding voor Psychosociaal therapeut.
Beëdigd vertaler vanuit en naar het Engels, vanuit en naar het Frans en vanuit het Italiaans. Ook correctie- en redigeerwerkzaamheden. Ervaring in het vertalen van websites, brochures, handleidingen, non-fictieboeken (psychologie, filosofie, religie). Ruime ervaring (13 jaar) en passie voor taal. Universitaire vertaalopleiding, ingeschreven bij beroepsvereniging NGTV en het Kwaliteitsregister beëdigde tolken en vertalers.
Ik ben een vrouwelijke coach die met beide benen op de grond staat, met een brede ervaring op het gebied van:
persoonlijke ontwikkeling,
budget-coaching,
rouwverwerking,
zingeving,
omgaan met problemen of tegenslag
gezins- en relatieproblematiek
ZEER SCHERP TARIEF.
gesprekken in persoon, per e-mail, via skype/msn of telefonisch behoren tot de mogelijkheden.
tevens in opleiding voor Psychosociaal therapeut.
Ik ben een vrouwelijke coach die met beide benen op de grond staat, met een brede ervaring op het gebied van:
persoonlijke ontwikkeling,
budget-coaching,
rouwverwerking,
zingeving,
omgaan met problemen of tegenslag
gezins- en relatieproblematiek
ZEER SCHERP TARIEF.
gesprekken in persoon, per e-mail, via skype/msn of telefonisch behoren tot de mogelijkheden.
tevens in opleiding voor Psychosociaal therapeut.
De missie van Samadhi is: excelleren vanuit authenticiteit. Dat is het uiteindelijke doel van onze aanpak, mensen succesvol laten zijn door ze te laten werken vanuit hun kracht en talenten. Training is daarbij slechts het middel, de focus ligt op de resultaten in de praktijk. Die praktijk staat dus ook centraal in de aanpak.
Die aanpak is succsvol gebleken bij bedrijven als bol.com, bose, Geveke & Molecular Devices.
Persoonlijk contact en betrokkenheid bij de klant staan hoog in ons vaandel. De aanwezige kennis binnen ons team ligt op accountants-niveau. Niet alleen registratie achteraf maar ook meedenken bij de ontwikkeling van uw organisatie. Ervaring met diverse softwarepakketten.
In ons netwerk hebben wij een accountant, fiscalisten, een medewerker personeelszaken alsmede een notaris om voor optimale dienstverlening te zorgen.
Ik ben Rajesh Sommandas, zelfstandig ondernemer. Op 1 januari 2007 ben ik mijn accountantskantoor gestart. Hiervoor heb ik circa 7 jaar bij een accountantskantoor in Den Haag gewerkt met circa 30 medewerkers. Onze dienstverlening betreft o.a.: jaarrekeningen, (salaris) administratie, fiscale aangiften, startersbegeleiding, accountantsverklaringen en advies. Tevens verrichten wij interimwerkzaamheden op financieel gebied.
Ik coach individuen die door prestatiedruk een afbreukrisico lopen. Om je meer bij jezelf te brengen, laat ik je in een heldere spiegel kijken. Dat doe ik met wandelen of met boogschieten.
Resultaat binnen twee uur:
- je komt authentieker over
- je neemt je plek stevig in
- er zit meer tijd in je dag
- je voelt je rustig in hectiek
- je overtuigt gemakkelijk.
En je hebt meer dan genoeg energie voor piekprestaties.
JobElse
In het Engels staat job voor werk en else betekent anders, verschillend, divers en velerlei. Dat is de kern van JobElse. Geen mens, geen bedrijf is hetzelfde. Het leveren van maatwerk is daarom essentieel. Het bereiken van synergie tussen het belang van de organisatie en dat van de medewerker staat hierbij centraal. JobElse levert dat maatwerk op het gebied van Human resources met oog voor mens en bedrijf.
Sinds woensdag 19 december gevestigd in Arnhem (Elderveld-Zuid), Leimuidenplaats 130 (kantoor aan huis)
Administratiekantoor A.C. Roodbol
Meer dan 19 jaar ervaring in het verzorgen van de complete zakelijke administratie (incl. salarisadministraties), maar ook voor het verzorgen van de jaarlijkse aangifte Inkomstenbelasting, aanvragen of wijzigen VA en alle soorten toeslagen.
Neem vrijblijvend contact met ons op!
De Enige Echte.nl biedt bedrijven een helpende hand om hun verkooporganisatie te ondersteunen met verkoop activiteiten en biedt managers tijdelijke of langdurige ondersteuning.
Tevens stel ik mijn netwerk aan u beschikbaar, zoekt u een accountant, interieur inrichter, vervoerder, incassobureau, reclamebureau, ICT'er, WiFi specialist, een bedrijf voor relatiegeschenken en nog meer.
U zoekt ..... De Enige Echte regelt.
Wij houden ons bezig met en zijn deskundig op het terrein van bestuursrecht, in het bijzonder op het terrein van ruimtelijke ordening (bouw- en gebruiksvergunningen) en het schadevergoedingsrecht (planschade en nadeelcompensatie), dus als u schade lijdt door overheidsingrijpen, kunnen wij dat verhalen bij de overheid. Daarnaast het schrijven van bezwaarschriften en het voeren van procedures op bestuursrechtelijk terrein.
Accent op ontwikkeling is partner en specialist in het samen oplossen van strategie-, trainings- en communicatievraagstukken en biedt interim-management waar nodig. Grote meerwaarde is dat we vele disciplines in huis hebben. Hierdoor bieden wij totaaloplossingen die zich vertalen in
blijvend resultaat voor mens en organisatie!
Ons doel?
U begeleiden bij het behalen van betere prestaties voor u en uw organisatie.
Ik wil starten als freelancer voor het corrigeren en redigeren van Nederlandse teksten in o.a. boeken, tijdschriften en websites. Als office-manager/directie-secretaresse heb ik meer dan 25 jaar ervaring in het schrijven van teksten en brieven.
Ook in notuleren heb ik jarenlang ervaring opgebouwd.
Nu werk ik als instructeur/docent op een ROC en heb ik ervaring in het begeleiden van leerlingen met hun Nederlandse taal.
De klanten van Vendicum willen een training, cursus, opleiding, workshop, lezing, seminar of congres. Opdrachtgevers zetten Vendicum in omdat ze meer of betere opdrachten en klantgerichtheid willen. Als Oefenmeester in Klantcontact laat ik ondernemers en verkopers beter netwerken en acquireren. Ook winkelpersoneel leert klantgerichter, klantvriendelijker en servicegerichter zijn door de 'verkooptraining winkelpersoneel'.
Russische Vertaalbureau Matryoshka
Kwaliteit tolk en vertaaldiensten van het Nederlands naar het Russisch en andersom
Ik ben door de rechtbank Almelo beëdigd tot vertaler Russisch. Ik sta ingeschreven als vertaler Russisch in het Register beëdigde tolken en vertalers (Rbtv) onder Wbtv-nummer 5283 (de Wet beëdigde tolken en vertalers).
Vertalingen van de zakelijke teksten, documenten, websites, brochures, brieven etc.