Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Ofcourz B.V. is een jong en gedreven content creatie bureau met vertalingstak. Speerpunten van de onderneming zijn het bieden van kwaliteit en flexibiliteit, en het ontzorgen van de klant.
Naast een breed spectrum aan Nederlandse content, bieden wij vertalingen in het Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans. Met een team van professionele schrijvers en vertalers brengen wij opdrachten tot een goed einde.
HEVO Consult is een bij het NOAB aangesloten administratiekantoor in Gorinchem, waar een team van enthousiaste medewerkers de administratie van zowel particulieren als bedrijven verzorgt. Van eenvoudige boekhoudingen voor startende bedrijven tot en met complete bedrijfsadministraties, met salarisadministratie, declaraties, BTW- en Vennootschapsbelasting aangifte als uw persoonlijke aangifte inkomstenbelasting
Ik ben een zeer ervaren en veelzijdige tekstschrijver/producent, die werkt voor overheden, bedrijven en instellingen in de non-profitsector. Ik breng veel projectervaring mee en een groot netwerk in de landelijke en regionale media. Op verzoek stuur ik natuurlijk graag een uitgebreide cv en voorbeeldteksten. Mijn profiel op Linkedin geeft bovendien een uitgebreide samenvatting van mijn relevante werkervaring.
Op het gebied van full color printing levert Art of Sign kwalitatief hoogwaardig printwerk. Printen met 6 kleuren voor een mooi helder en scherp resultaat, dit gecombineerd met wit voor een verbluffend eindresultaat.
Printen rechtstreeks op diverse materialen tot 4 cm dikte, lengte onbeperkt !
Bedrijfslogos en reclame uitingen maar ook fotos en sfeerbeelden direct geprint op materiaal van uw keuze !
Merwin Online richt zich op het ontwikkelen, creëren en hosten van websites. Wij kunnen in samenspraak met u werken of u kunt gebruik maken van onze kant-en-klare oplossingen. Hiermee kunt u tegen een gunstig tarief zonder verdere tussenkomst van een extra webmaster uw eigen website zo snel mogelijk online zetten en onderhouden.
Wij zijn er om uw (creatieve) visie tot het best mogelijke resultaat te brengen.
Zoek je een betrouwbare partner die met je meedenkt, helder communiceert en bovendien beschikt over een vlotte pen? Check dan eens Tekstbureau Anderverhaal. Ik ben gespecialiseerd in interviews en reportages met focus op geloof, duurzaamheid en ict. Ook voor het schrijven van persberichten, websiteteksten en nieuwsbrieven kun je bij mij terecht. Wacht dus niet langer, maar kies voor Tekstbureau Anderverhaal!
Informatie is volgens ons de belangrijkste grondstof in de economie. Wij helpen bedrijven om slimmer en efficiënter om te gaan met informatie. Al onze producten en diensten zijn erop gericht om informatie toegankelijker, duidelijker en belangrijker te maken in uw organisatie. U kunt bij ons terecht voor een uitgebreid scala aan producten. Mocht u niet kunnen vinden wat u zoekt, bieden wij maatwerkoplossingen.
Gespecialiseerd in tax compliance (vennootschapsbelasting) voor (groot) mkb en multinationals. (fiscale eenheden, houdster- en financieringsvennootschappen, costplus aangiften, FBI's, vastgoedondernemingen).
Daarnaast inkomstenbelasting aangiften voor vermogende particulieren, dga's en andere particulieren.
Fiscale advisering voor het MKB en tevens organisatieadvies. Adminstratie inrichten, boekhouden etc.
Mis je passie en voldoening in je werk?
Heb je het idee dat je jouw passie nog niet echt hebt gevonden? Dat je niet op de juiste plek zit? Heb je misschien al wel een idee , maar durf je de stap (nog) niet te zetten?
Ik geef praktisch en concreet loopbaanadvies aan hoger opgeleide professionals en studenten.
Ik help je bij het ontdekken van jouw ware drijfveren en het vinden en ontsteken van je passie.
Den Haag (Zuid-Holland) - vakgebied Tekst-vertaling
Het Levensverhaal legt ter gelegenheid van een bijzondere gebeurtenis levensverhalen van personen en organisaties vast in boekvorm, op film en tijdens een live-vertelling. Interviews vormen de basis voor de verhalen.
Het Levensverhaal is bij uitstek goed in het 'doegroep denken': voor wie is de tekst en welke vragen leven bij de doelgroep? In welke stijl en op welke manier worden deze het best beantwoord?
Ons kantoor heeft 9 advocaten en 3 administratieve medewerkers. Wij vormen dit kantoor sinds 1997 maar de maten waren allen reeds eerder advocaat op een ander kantoor. Onze familierechtsectie bestaat uit 3 advocaten. Ik heb de specialisatie opleiding familierecht gedaan, ben vfas en nmi mediator en overlegscheidingsadvocaat en doe dit inmiddels 26 jaar nog steeds met plezier. Verder verwijs ik naar onze site.
Klein eenmansbedrijfje met sociale- en aanverwante wetenschappen als specialisatie. Zowel vertalen als proeflezen van wetenschappelijke artikelen, scripties en proefschriften.
Brontalen: Nederlands, Frans en Portugees
Doeltaal: Engels
Naast vertaalwerk, werkzaam in de toerismebranche.
Sinds 2006 0-uren contract bij de Radboud Universiteit Nijmegen, daarnaast in het bezit van een VAR-verklaring 2010-2011.
Organisatieadviesbureau gericht op
Organisatieadvies, vooral MKB en overheid,
Training, sinds 1999 verbonden aan SOD/HDMI en
Counseling & Coaching sinds 2008
Doelgroep zowel particulieren als organisaties.
Sterk punten:
de combinatie kunnen maken tussen de 3 aspecten Organisatieadvies, Training en Counseling & Coaching.
Sterk inlevingsvermogen in het functioneren van mensen in werksituaties.
Het meeste van mijn (ruim 20 jaar) ervaring staat op mijn website www.zegkracht.nl. Ik ben van alle markten thuis op het gebied van tekstschrijven, inclusief webteksten.
Ik heb veel ervaring met magazines, o.a. als eindredacteur / bladmanager van het businessmagazine Twentevisie. Verder heb ik zeer diverse opdrachtgevers, van autobedrijven tot hotelketens. Opdrachten variëren van advertorials tot brochures.
Wil of moet je nieuwe werk vinden? Ik help je erbij!
Na afloop van een gesprek of kort traject weet je:
- welk werk matcht met jouw talenten;
- welk nieuw werk je wilt veroveren;
- hoe je jouw arbeidsmarkt slim benadert;
- hoe je LinkedIn-profiel hierin krachtig voor je werkt;
- hoe je een specifiek cv + brief schrijft die uitnodigt voor een sollicitatiegesprek.
Loopbaanbegeleiding en Jobmarketing.
Ik heb een brede achtergrond als marketing- en communicatiemanager in verschillende sectoren. Ik adviseer over organisatie- en merkpositionering en hoe deze te vertalen naar de dagelijkse werkzaamheden in de hele organisatie. Maar ook in de uitvoering ben ik goed inzetbaar: van het opzetten of verbeteren van de structuur van de website, het gebruik van social media, tot schrijven en eindredactie van teksten.
Bergen op Zoom (Noord-Brabant) - vakgebied Financieel
Als zelfstandige ben je verplicht om een overzichtelijke administratie bij te houden voor de belastingdienst.
Maar je bent niet de eerste die zich net voor de aangiftedeadline door een onoverzichtelijke stapel losse facturen en bonnen heen werkt.
Admin boz neemt die administratielast uit handen en zorgt ervoor dat je boekhouding op orde is.
Kun jij je blijven focussen op datgene wat je écht leuk vindt.
Boek mij als:
NOTULIST- voor een helder, kernachtig en toch compleet verslag van uw overleg;
TEKSTSCHRIJVER - voor het aantrekkelijk en duidelijk overbrengen van uw boodschap;
MANAGEMENTASSISTENT- voor betrouwbare en professionele ondersteuning.
Ik heb ruime ervaring opgedaan binnen de overheid en het bedrijfsleven. Omdat ik geen eigen bedrijf heb, wordt mijn verloning gedaan door een payrollbedrijf.
Studio September is een internetbureau uit Utrecht. We bouwen, ontwerpen en onderhouden websites, ontwikkelen apps en andere software, maar ontwerpen net zo makkelijk drukwerk. Wij zijn enthousiast en ambitieus, en geloven in wat we kunnen, willen én doen. Even gepassioneerd als nauwkeurig werken we aan onze opdrachten: voor grote opdrachtgevers, maar ook voor het midden- en kleinbedrijf of funky start-ups.
Ik bied hulp om je leven weer koers te geven.
Door middel van de blokades te bekijken en daar handvatten aan te geven en kennis te delen.
Ik heb een brede kennis en ervaring op veel gebieden.
Ik kan veel omschrijven, het is het gevoel en de klik die bepalen of er een samenwerking is. Alles wat er staat geschreven zijn woorden en nog geen daden.
Wat heb je te verliezen! de intake staat vrij.
Tot ziens.