Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Heb mijn hele werkende leven al met mensen gewerkt. Vanaf 2008 ben ik gediplomeerd coach/counselor. Ik heb me gespecialiseerd in relatiecoaching/counseling en ben daar in juli 2012 in afgestudeerd. Mijn kracht is kwaliteit en diepgang brengen in relaties, inclusief de relatie met jezelf. Balans in geven en krijgen, in goed voor jezelf zorgen en voor je relatie. Zowel privé als in een werksituatie.
Conflictcoaching, bemiddeling en training bij conflict op de werkvloer. Praktische, hoogeffectieve begeleidingsmethodiek gericht op win-winresultaten voor individu èn organisatie.
Ook lezingen, workshops en trainingen over constructief conflict hanteren en ontspannen bemiddelen.
Actief in sectoren zorg en welzijn.
Specialisatie: werkdruk en werkstress (psychosociale arbeidsbelasting)
Conflictcoaching, bemiddeling en training bij conflict op de werkvloer. Praktische, hoogeffectieve begeleidingsmethodiek gericht op win-winresultaten voor individu èn organisatie.
Ook lezingen, workshops en trainingen over constructief conflict hanteren en ontspannen bemiddelen.
Actief in sectoren zorg en welzijn.
Specialisatie: werkdruk en werkstress (psychosociale arbeidsbelasting)
Conflictcoaching, bemiddeling en training bij conflict op de werkvloer. Praktische, hoogeffectieve begeleidingsmethodiek gericht op win-winresultaten voor individu èn organisatie.
Ook lezingen, workshops en trainingen over constructief conflict hanteren en ontspannen bemiddelen.
Actief in sectoren zorg en welzijn.
Specialisatie: werkdruk en werkstress (psychosociale arbeidsbelasting)
BFA is een laagdrempelige organisatie specifiek gericht op het kleinbedrijf/ZZP/DGA. Wij bieden onze relaties innovatieve software waarmee zij hun administratie efficiënt en tegen minimale kosten kunen bijhouden. Ook verzorgen wij de salarisadministratie, aangiften OB/LH,
jaarrekeningen en aangiften IB/VPB. Daarnaast zijn wij aanspreekpunt bij overnames, bedrijfsopvolging en fiscale vraagstukken.
Vermoeidheid, onrust, concentratiestoornis, burn-out vermijden en wanneer het aanwezig is met een succesvolle methodiek aanpakken.
Proffessionals ondersteunen in hun vitaliteit en bewustzijnsontwikkeling, middels communicatie, bewegen en voeding met als doel het vergroten van veerkracht en verhogen van levensenergie.
Preventief werken en gezondheid, vitaliteit op flexibele wijze in stand houden.
Na een aantal jaren in loondienst bij een allround administratiekantoor te hebben gewerkt, ben ik sinds begin 2011 begonnen met mijn eigen bedrijf.
Daarnaast ben ik nog altijd in loondienst.
Ik heb ervaring in het opstellen van jaarrekeningen, het bijhouden van de administratie en het invullen van diverse belastingsaangiften.
Middels studies houd ik mijn kennis van zaken nog altijd up to date.
Lead Today richt zich op het effectief maken van websites. De basis van onze dienstverlening bestaat uit het principe van 'Meten & Verbeteren'. Dat doen we door gebruik te maken van diensten als Google Analytics, Google Adwords, e-mailmarketing, usability onderzoek, enz.
Bij ons gaat uw website concrete leads/klanten opleveren waardoor de website geld gaat opleveren in plaats van geld kost!
vertaling (evt. beëdigd) Spaans-Nederlands en Nederlands-Spaans;
specialisatie:
notariële akten en documenten, met name op het gebied van ondernemingsrecht, familierecht en onroerend goed.
Prijs tussen eur 0,11 en eur 0,17, afhankelijk van tekstgrootte en specialisatie.
Minimum bedrag declaratie € 50,00.
Legalisaties of apostilles bij de Rechtbank Amsterdam kunnen door mij verzorgd worden.
Ik ben gecertificeerd NMI-mediator (8845). Ik heb als mediator ervaring in samenwerkingsproblemen in de pewrsoonliojke sfeer. Zowel tussen familieleden / vrienden en gehuwden. Ik heb ook een aantal malen als mediator gefunctioneerd in samenwerkingsproblemen binnen bedrijven, Ik werk in Amsterdam als buurtbemiddelaar. Daarnaast ben ik als trainer / docent verbonden aan een opleiding voor mediators.
Mijn bedrijf is een eenmanszaak. Ik ben Master Belastingadviseur en aangesloten bij de NFB (Nederlandse Federatie van Belastingadviseurs) en de RB (Register Belastingadviseurs.
Ik heb 15 jaar ervaring in de belastingadviespraktijk en het notariaat.
Ik houd mij bezig met Fiscale en juridische advisering op het gebied van ondernemingsrecht en familierecht. Estate planning is mijn specialiteit.
Bartels Coaches ondersteunt de ontwikkeling van medewerkers en teams middels coaching.
Dit doen we door klantvragen zorgvuldig te matchen met coaches die hun sporen ruimschoots hebben verdiend.
Op die manier garanderen we onze opdrachtgevers al 13 jaar lang de slimste route naar ontwikkeling!
Loopbaancoaching | Outplacement | Leiderschap
https://www.bartelscoaches.nl/loopbaacoaching/
Sinds 1987 in loondienst werkzaam als personeelsadviseur/HPZ bij het College bouw zorginstellingen; daarnaast sinds 2007 werkzaam als loopbaanadviseur.
Opleidingen: HBO Personeelsbeleid, loopbaanadviseur BGL, testlicentie B Pearson, Master NLP, Ontwikkelingsgericht coachen, Verliesbegeleiding en begeleiding bij burnout en stress. Sinds oktober 2011 als loopbaancoach gedetacheerd bij LOC Utrecht.
Hieronder treft u gehele onze diensten aan:
1. Het verwerken van uw gehele administratie+ het samenstellen van de jaarrekening;
2. Belastingaangiftes;
3. Behandelen correspondentie met de belastingdienst o.a. bezwaarschriften;
4. Onafhankelijk fiscaal en financieel advies op het gebied van de geldende
belastingwetten en regelgeving;
5. Het verzorgen van uw gehele salarisadministratie
Ik ben werkzaam als loopbaanadviseur en als recruiter. In mijn werk als loopbaanadviseur deel ik graag mijn kennis en expertise vanuit de arbeidsmarkt. Ik ben inzetbaar voor losse coaching gericht op het maken van de stap naar de arbeidsmarkt of op het nemen van de volgende stap. Daarnaast geef ik ook trainingen, denk aan CV/brief schrijven, LinkedIn training, zelfanalyse, arbeidsmarktorientatie.
Ik help ZZP'ers en MKBers de gaten in hun marketing content te vullen met korte video, sociale media posts of website inhoud.
Ben je wel goed in het maken van foto's? Dan schrijf ik de caption teksten voor je.
Je wilt regelmatig posten maar weet niet wat? Dan schrijf ik jouw contentplan dat haalbaar is.
Wil je meer doen met korte video? Laten we samen uitzoeken wat voor je werkt.
Blitzerz is gevestigd in Haarlem en biedt u alle gemakken op het gebied van fotografie en grafisch vormgeving.
Wij willen uw wens zo goed mogelijk vastleggen op beeld. Hiervoor zullen wij diverse gesprekken hebben met u om de wens zo goed mogelijk in kaart te brengen.
Wij hebben diverse contracten met grote drukkers in Nederland en kunnen u daarom scherpe prijzen aanbieden voor uw drukwerk.
JFV Accountants is een modern accountantskantoor. Onze specialiteiten zijn accountancy, administratieve dienstverlening en belastingadvies.
Alle soorten bedrijven zijn welkom bij ons. Wij bieden een breed scala van diensten aan. Wij richten ons met name op het MKB. Dus bent u ZZPer, starter of freelancer dan bent u op het juiste adres. Maar ook grotere MKB-bedrijven met meerdere BVs zijn welkom.
Bent u een ondernemer die een BV wilt oprichten en een kantoor zoekt dat alle werkzaamheden tijdens en na de oprichting van uw BV uit handen neemt? Dan bent u bij goedkoopeenbvoprichten.nl aan het juiste adres. Goedkoopeenbvoprichten.nl kunt u uitstekend van dienst zijn bij het oprichten van uw BV en is tevens gespecialiseerd in het verzorgen van uw administratie en het geven van belastingadvies.
Loenen aan de Vecht (Utrecht) - vakgebied Website-apps
Ik ben een startend web-designer/developer, wel heb ik al verschillende opdrachten gedaan zoals: www.eigenwijsijs.nl, www.baloogames.com en www.dutchfellows.com.
Ik baseer mijn websites op een content management systeem (cms) genaamd: Wordpress, dit laat de website eigenaar makkelijk zijn of haar content van de website aanpassen.
Ik werk voor een vast uurloon van: 25,- euro.
Mvg Nicky,
Welkom bij GerBrinck Administratie en Adviesbureau. Laagdrempelig en informeel, maar ook vakkundig, betrokken en informatief. In enkele kernwoorden is dit is de omschrijving van GerBrinck zoals onze klanten hem geven. Geen snelle pakken en glimmende bolides, maar korte lijnen, een luisterend oor, gedegen advies en heldere stukken. Contact met ons betekent niet direct dat de urenteller gaat lopen.
We zijn een dienstverlener die bedrijven ondersteund bij strategisch marketingvraagstukken met als doel om met zo min mogelijk middelen (geld of arbeid) zoveel mogelijk omzet, winst en marge te genereren.
Ondanks onze ervaring bieden we onze dienstverlening aan tegen concurrende prijzen. Hoe doen we dit, we houden niet van grote dure kantoorpanden, dikke vette auto's en dure vertegenwoordigers
dRaw, een onderneming gericht op communicatie, fotografie en design.
Fotografe in eigen studio en op locatie met als specialisatie mensen, portret zowel familie als zakelijk.
Vormgever op gebied van grafisch design, zowel print als online media.
Daarnaast is dRaw bezig met het schrijven van communicatieplannen voor o.a. social media.
Neem eens een kijkje op de website: www.d-raw.nl
Na vele jaren bij diverse gerenomeerde accountantskantoren te hebben gewerkt per 1 januari 2012 voor mezelf begonnen.
Heb in die jaren gemerkt dat het tarief voor MKB/ZZP-ers vaak (veel) te hoog is.
Ik biedt hiervoor een uitstekend alternatief; goede kwaliteit voor een alleszins redelijke prijs.
Prijs op uurbasis of vaste prijsafspraken.
Neemt contact op voor een vrijblijvend gesprek!