Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Hallo, ik ben Martine Hogervorst en werk ruim 10 jaar als copywriter. Met een vaste artdirector vormde ik jarenlang een creatief team bij verschillende reclamebureaus. U kunt mij inschakelen voor conceptontwikkeling en voor het uitwerken van teksten voor diverse media, zoals radio, print, web en mobile. De afgelopen 5 jaar heb ik me gespecialiseerd in retail (B2B en B2C) en online communicatie.
Fifth Legal is een breed juridisch advieskantoor voor ondernemers en overheden. Geen onderneming is hetzelfde en daarom biedt Fifth Legal met een team van deskundige, juridische professionals altijd een voorstel op maat. Wij helpen de ondernemer op weg door juridische zaken goed te regelen. Oprecht en betrokken zijn en maatwerk bieden tegen een scherp tarief. Dat is waar Fifth Legal voor staat.
Optimize maakt een professionele, mobile-friendly Wix websites met de WOW-factor. Hierbij staat de beleving van de websitebezoeker centraal, waardoor deze sneller geneigd is om tot conversie over te gaan (bijvoorbeeld een aankoop doen, een offerte aanvragen of contact opnemen).
Al voor € 399,- heeft u een complete website inclusief geredigeerde teksten, stockfoto's, google analytics en meer.
Studentenboekhouder is een jonge start-up gerund door ambitieuze jong-volwassenen. Waar andere boekhouders zeer hoge tarieven hanteren voor de financiële administratie, kunnen wij zeer competitieve tarieven bieden aangezien wij met studenten werken. Wij selecteren onze werknemers volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden en bieden daardoor ondanks ons zeer lage tarief toch de gewenste kwaliteit.
Gespecialiseerd in creatieve vertalingen van het Deens naar het Nederlands, voornamelijk reclame- en marketingteksten en teksten voor websites. Ook 15 jaar ervaring met copywriting, onder meer voor reclamebureaus. Voor bedrijven in de modebranche waaronder Triumph, Sloggi, Bestseller en H&M en in de toeristische sector: vakantiebestemmingen (Novasol), vakantiehuizen (Sol og Strand) en campings.
Wat wij doen:
- Websites ontwerpen/realiseren/aanpassen
- Webshops ontwerpen/realiseren/aanpassen
- Internet applicaties ontwerpen/realiseren
- Digitale nieuwsbrieven ontwerpen/realiseren
- Fotografie (en nabewerking)
- Script writing
- Video (en montage)
- Huisstijl ontwerpen
- Logo ontwerpen
- Logo animatie
Kortom, alles om u of uw bedrijf en/of winkel goed te kunnen presenteren.
Tekst- en communicatieadviesbureau Joke de Boer levert teksten en communicatieadvies voor de dienstverlenende sector en MKB. Heeft u behoefte aan een goed geschreven tekst voor een nieuwsbrief, website, personeelsblad of persbericht? Of wilt u communicatieadvies en ondersteuning bij de uitvoering van de communicatieacties? Dan bent u bij Joke de Boer - Tekst & Communicatie bij het juiste adres.
Werkzaam als trainer/coach in de duursport, met name hardlopen. Sinds 2002 verbonden aan Runner's World. Ook geschreven voor Men's Health en voor het Tijdschrijft voor Leerlingbegeleiding. Verzorgt de RobVeer.Com Nieuwsbrief (4x per jaar) en persberichten voor UtrechtRent, de organisator van o,a. de Jaarbeurs Utrecht Marathon en de Utregse Singelloop. Samensteller van de MarathonScheurKalender.
Ik help bij: Slimmer Werken, Time Management Tips, Planning, To Do List, Persoonlijke Efficiency, Werkdruk en Het Nieuwe Werken.
Afgelopen 36 jaar duizenden mensen getraind in het verwezenlijken van hun (leer-) doelen, in slimmer werken en time management.
We werken met PEP het Persoonlijk Efficiency Programma. Via ons global network in 36 landen kunnen we ook multinationals van dienst zijn.
Na jarenlange ervaring als grafisch vormgever heb ik al heel wat opdrachten mogen produceren bij mijn vorige werkgever. Van logos en huisstijlen tot magazines, folders, bedrijfsformulieren, banners, reclameborden en webdesign, voor al deze zaken kunt u bij Geraphic Studio terecht.
Daarnaast maak ik illustraties, visuals, cartoons en strips.
Als derde ben ik ook een enthousiast fotograaf.
Wildsite, creatief internetbureau uit Breda.
Wildsite ontwerpt en bouwt slimme en duurzame websites, volledig afgestemd op de behoeftes van uw doelgroep. Dit doen we met een doordachte strategie, ongeremde creativiteit en de kennis van de laatste technische ontwikkelingen op het gebied van online media. We bouwen websites met het meest flexibele, open source framework van dit moment: Drupal.
Het administratiekantoor wordt voornamelijk gevoerd in de avonduren. Naast het administratiekantoor is eigenaar werkzaam op een klein (RA)-accountantskantoor. Ruime ervaring op gebied van administratieve dienstverlening, samenstellen van jaarrekeningen, aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting. Ruime aandacht voor startende (ZZP)-ondernemers. Uiterst aantrekkelijke/concurrerende tarieven.
Jarenlange ervaring als coach op meerdere gebieden.
Loopbaan coaching , reïntegratie.
Specialist op het gebied van emotionele en spirituele zaken. Blokkades helpen verminderen alsmede ondersteuning als je in de "ziektewet' zit.
Vertrouwen en een veilig gevoel hebben/geven staan bij mij hoog in het vaandel.
zie verder mijn website.
Bedankt voor het kijken en vertrouwen.
Tot gauw!
Bent u opzoek naar een niet te dure oplossing voor uw
bestaande of toekomstige website? Dan bent u bij
Total Progress op het juiste adres.
Door goede producten en diensten te leveren voor een niet te hoog budget, maar wel met zeer hoge kwaliteits eisen hebben wij al velen klanten tevreden kunnen stellen.
Wij hopen u ook tevreden kunnen stellen met een website die bij uw bedrijf past.
Eenmanszaak/zzp, Ik geef volgens de richt lijnen van het NIBHV les (Brand en ontruimen), volg nu de opleiding voor kader instrukteur rode kruis. Mijn werk gebied is geheel Nederland. Km vergoedingen zijn standaard, bij lange ritten extra kosten in overleg met opdrachtgever.
Nog niet in het bezit van eigen praktijk materiaal, zoals blussers en blusbakken.
Verdere info geef ik graag personlijk.
MKB Business Coach=maatwerk gericht op het creeeren van toegevoegde waarde voor organisaties en performance en perspectief verbetering en vergroting employabity en ontwikkeling van medewerkers.
bevoegd tot ondersteunen MKB Groeicertificaat.
coachen van managers en medewerkers gericht op weghalen van blokkades en/of bewustworden van kernkwaliteiten Vaak verborgen talenten.
ook loopbaancoacing
Heb jaren bij bekende accountants kantoren gewerkt. Heb daar voornamelijk het midden en klein bedrijf gedaan.
Wil me nu graag richten op niet commerciele bedrijven zoals stichtingen oid.
Ik kan helpen met het opzetten van de administratie, het voeren van de administratie, het opstellen van maand cq kwartaal rapportages, het opstellen van jaarcijfers.
Tevens kan ik de aangiftes BTW verzorgen.
High Quality is een middelgroot detacheringsbureau en is al 11 jaar gespecialiseerd in de detachering van tijdelijk financieel personeel en secretarieel personeel. In voorkomende gevallen verzorgen wij ook de werving en selectie van vast personeel. Op dit moment werken er meer dan 60 interim professionals voor ons op MBO en HBO niveau in Noord Holland, Zuid Holland, Utrecht, Brabant en Zeeland.
Ik heb jarenlange ervaring op het bestuurs- en algemeen secretariaat van een bank waar mijn laatste functie personal assistant van de voorzitter van de raad van bestuur was. In die hoedanigheid heb ik de overige secretaresses van het algemeen secretariaat aangestuurd.
Momenteel werk ik overwegend vanuit huis; management ondersteuning van kortdurende projecten, notuleerwerk en transcripties.
De bomen en het bos Coaching is een eenmanszaak die persoonlijk maatwerk levert. Daarnaast wordt de basis versterkt door partnerschap met Choice Loopbaanadviseurs te Amersfoort.
Ik werk met mildheid, humor, doorzicht en integriteit, doelgericht en oplossingsgericht. Ik streef er naar trajecten niet langer te laten duren dan strikt noodzakelijk. De vraag van de klant is daarbij richtinggevend.
Mijn naam is Sache Palliser en mijn leven is gevormd door communicatie en het wonenin verschillende landen. Ik ben een gespecialiseerd juridisch vertaler en ik heb veel ervaring met internationale juridische problemen en de communicatie daarover. Ik heb in Engeland gestudeerd en ik heb mij in Nederland gespecialiseerd op juridisch gebied. De nadruk van mijn werk ligt op kwaliteit en helderheid.
Fotograaf en vormgever Bas Evers brengt onderwerp en/of boodschap krachtig in beeld. Zijn stijl is strak. Helderheid vindt hij belangrijk, net als leesbaarheid. Hij heeft zowel oog voor detail, als voor het grote geheel. Portretten, reportages, product- en interieurfotografie, artikelen, specials, huisstijlen, brochures, nieuwsbrieven en jaarverslagen... Graag maakt hij er iets bijzonders van.
Wij zijn jouw bro in business voor het ontwikkelen van innovatieve software. Gedreven door de laatste technieken bouwen wij software om jouw activiteiten te stroomlijnen en de productiviteit te verhogen. Zo maken wij jouw bedrijf klaar voor de toekomst.
Onze oplossingen zorgen ervoor dat processen versnellen én verbeteren zodat jij tijd over houdt voor de zaken die er echt toe doen.
Fifth Legal is een breed juridisch advieskantoor voor ondernemers en overheden.Geen onderneming is hetzelfde en daarom biedt Fifth Legal met een team van deskundige, juridische professionals altijd een voorstel op maat. Wij helpen de ondernemer op weg door juridische zaken goed te regelen. Oprecht en betrokken zijn en maatwerk bieden tegen een scherp tarief. Dat is waar Fifth Legal voor staat.
Coaching met hulp van paarden. Zowel individueel als teams en groepen waarbij het (kudde) gedrag van paarden wordt gebruikt om eigen gedragspatronen te herkennen.
Door de her- en erkenning kan besloten worden met nieuw gedrag te experimenteren waarbij de paarden opnieuw oordeelloos zonder woorden hun feedback zullen geven. Sleutelwoorden: oordeelloos, ervaringsgericht, oplossingsgericht.