Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Ik ben coach en trainer voor meer commerciële en marketing slagkracht bij (verkoop)medewerkers,(sales)manager en ondernemer.
Met een goed doordacht en concreet marketingplan zorgen wij samen voor nieuwe relaties en laten bestaande klanten verder groeien.
Verder coach en train ik op commerciële vaardigheden zodat we de kansen die we creëren optimaal benutten.
Opdam administraties is een bedrijf opgezet in 2007, we richten ons op de drukke ondernemer die geen tijd heeft om de boekhouding zelf in te voeren en bij te houden of aangifte te doen.
voor een vast bedrag per maand verzorgen wij van A tot Z de gehele boekhouding en staan wij u graag dag en nacht te woord voor al uw financiële vragen dat kost niets extra's.
Praktische en emotionele ondersteuning voor, rond en na overlijden. Stervensbegeleiding, vastleggen wensen en informatie voor na het overlijden, rouwbegeleiding, afwikkeling nalatenschap.
Verder personal coach voor ervaren managers en professionals vanuit Kroezen Coaching&Consultancy BV
Academicus, betrokken, analytisch, integer. Gesprekspartner op niveau.
Digifresh is een full service internetbureau dat creatieve online oplossingen bedenkt voor de meest uiteenlopende klanten. Met een gedreven team van ontwikkelaars, designers en andere creatieve professionals combineren wij strategie, creativiteit, techniek, marketing en een proactieve werkmentaliteit. Zo vinden we altijd de perfecte oplossing voor elk vraagstuk.
Het door mij opgerichte Mantracc (Managementtrainingen, Coaching & Consultancy) houdt zich bezig met leiderschap, management development en teamontwikkeling. Op deze gebieden zet ik mijzelf in als coach en trainer. Specialisaties zijn servant leadership, MBTI en Best Year Yet. Ik heb 20 jaar management ervaring en ben sinds 2009 gecertificeerd trainer en coach.
Ontwerpburo Melk en Suiker is een grafisch buro dat staat voor passie, puurheid en eenvoud.
Een uitdagend project aannemen, buiten de kaders denken, samenwerken, leren en bovenal genieten!
U kunt bij mij terecht voor uw vragen over:
* Websites (ontwerp/bouw/onderhoud)
* Huisstijl ontwikkeling
* Fotografie opdrachten
Ik hoop u graag te ontmoeten.
Ontwerpburo Melk en Suiker is een grafisch buro dat staat voor passie, puurheid en eenvoud.
Een uitdagend project aannemen, buiten de kaders denken, samenwerken, leren en bovenal genieten!
U kunt bij mij terecht voor uw vragen over:
* Websites (ontwerp/bouw/onderhoud)
* Huisstijl ontwikkeling
* Fotografie opdrachten
Ik hoop u graag te ontmoeten.
Ik heb vele boeken, cursussen en artikelen geschreven in het Nederlands en Engels. Opdrachtgevers waren o.a. LOI, Samsom Kluwer en Wolters-Noordhoff.
Naast het schrijven van eigen teksten kan ik uw teksten aanpassen en omwerken, bv. van een presentatie naar een artikel of andersom.
Tegenwoordig ben ik ook werkzaam als vertaler Engels-Nederlands en voice-over.
Barrax kijkt naar websites vanuit het oogpunt van marketing en verkoopkracht. Vervolgens verhogen we het rendement door:
* optimalisatie voor zoekmachines
* controle over het bezoekersgedrag
* verhoging van conversie
Barrax adviseert niet, maar levert resultaat. Met kennis van internet en verstand van conversie zorgen we dat méér bezoekers doen wat ú wilt.
Ik heb vele boeken, cursussen en artikelen geschreven in het Nederlands en Engels. Opdrachtgevers waren o.a. LOI, Samsom Kluwer en Wolters-Noordhoff.
Naast het schrijven van eigen teksten kan ik uw teksten aanpassen en omwerken, bv. van een presentatie naar een artikel of andersom.
Tegenwoordig ben ik ook werkzaam als vertaler Engels-Nederlands en voice-over.
MfN-geaccrediteerd familie-mediator en arbeidsmediator
met aantekening bij de Rechtbank. Mogelijkheid voor subsidieaanvraag/toevoegingen via de Raad voor Rechtsbijstand
met High Trust.
Allround mediator met specialisaties:
- Familie / scheiding en omgang (geaccrediteerd familiemediator)
- Arbeid en gezondheid (ArboConsultant, Bedrijfsfysiotherapeut RBF)
Meer dan dertig jaar schrijfervaring met teksten voor ministeries, gemeenten, technologische instituten, politie en bedrijven.
Geen affiniteit met medische zaken, mode, glamour, ict en financiële dienstverlening.
Onlangs benoemd in de top tien-lijst beste tekstschrijvers van Nederland door Freelancematch.nl.
Sinds kort actief als auteur van verhalen en romans
Hilde Backus-Wandelcoach/psycholoog (lid NIP)
Ontdek in 4 wandelingen de baan of rol die optimaal past bij jouw wensen en talenten en werk met plezier, vervulling en energie in de toekomst!
Maak al kennis door de gratis E-course 'In 5 stappen naar optimale inzet van talent'. Kijk op www.coachbureau.nl
We wandelen nabij Utrecht, Vlaardingen en Apeldoorn.
Dreamtime Design is een fullservice internetbedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in webdesign, logo- en huisstijl ontwerp en ontwikkeling van Joomla websites. Wij bieden u een totaalpakket van webdesign, Logo ontwerp, huisstijl ontwerp, Joomla development, zoekmachine optimalisatie en content management systemen tegen de meest gunstige tarieven en voorwaarden.
Het door mij opgerichte Mantracc (Managementtrainingen, Coaching & Consultancy) houdt zich bezig met leiderschap, management development en teamontwikkeling. Op deze gebieden zet ik mijzelf in als coach en trainer. Specialisaties zijn servant leadership, MBTI en Best Year Yet. Ik heb 20 jaar management ervaring en ben sinds 2009 gecertificeerd trainer en coach.
Inspiric combineert kennis vanuit strategie en marketing met HRM. Door onze verschillende achtergronden ontstaat een unieke kijk op organisaties en mensen. Vanuit onze marketing en communicatie achtergrond werken wij nog regelmatig voor opdrachtgevers: copywriting en conceptontwikkeling. Pragmatisch, helder, snel. We kunnen het niet laten, het vak is te boeiend!
Bolster = Leiderschap + Teamwork + Resultaat
10 jaar ervaring met coaching van managers en teams, bij klanten als TNT, Shell, RWS etc.
Personal coaching
Business coaching
Team coaching
Complete programma's voor organisatie
IVCT Instituut voor coaching en Training
www.ivct.nl
6 coaches die particulieren en managers coachen en trainen op alle vlakken
Bij wijze van schrijven is uw partner voor begrijpelijke communicatie. Teksten zo schrijven dat iedereen ze kan begrijpen is een vak apart. Wij beheersen dat vak en helpen u graag.
Bij wijze van schrijven schrijft en herschrijft teksten. Daarnaast verzorgen wij trainingen in begrijpelijke communicatie. Uiteraard kunt u bij ons ook terecht voor advies of vragen.
Binnen Advocatenkantoor Schröder werk ik, mr. K.G.I.M. (Kirsten) Schröder, als advocaat en mediator. Ik ben gespecialiseerd in het personen- en familierecht en verbonden aan de vFAS (Vereniging Familierecht Advocaten en Scheidingsmediators). Ik ben tevens lid van de Mfn (Mediatorsfederatie Nederland) en de FJR (Vereniging voor Familie- en Jeugdrecht).
WVM Translations is het nieuwste vertaalbureau van Nederland, opgericht in 2016 door Wesley Victor Mak. Wij leveren zowel vertalingen als proofreadings voor verschillende bedrijven, organisaties en tijdschriften zoals Catawiki, Rijkswaterstaat en Whisky & Spirits Magazine.
Met goedkope tarieven en een snelle service is WVM Translations de beste keuze voor u!
PRSS Films is een jong en fris productiehuis dat gespecialiseerd is in het produceren van video's en videomarketing. Wij hebben bij PRSS alles zelf in huis. Dit zorgt voor een vlekkeloze en pijlsnelle samenwerking. We zijn dagelijks bezig met de ontwikkelingen in videomarketing en videoproductie om er zo voor te zorgen dat we altijd het beste kwaliteit leveren.
Innit Design is a free and independent creative studio based in Amsterdam by Luuk Wezenberg.
Innit Design creates strong, fluent, equal letters and other typographic related forms.
Innit Design also does in-house t-shirt printing with screen print and flock print.
Innit Design is currently available for freelance work, collaborations and art projects.