Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Gecertificeert EHBO instructeur Oranje Kruis en Rode Kruis.
Reanimatie - Reanimatie/AED - gecertificeert door ERC/NRR
BHV - gecertificeert door het NIBHV
Verder bevoegd om les te geven in:
- Eerste Hulp aan kinderen
- Eerste hulp bij sportongevallen
- Eerste hulp langs de lijn -
Ik leen me uit aan iedere muzikant die moeite heeft met het schrijven van tekst.
Graag een muziekstuk aanleveren met duidelijke melodielijn.
Tevens vermelden waar het inhoudelijk over moet gaan.
Uiteraard mag u ook aangeven als ik de inhoudelijke tekst naar eigen idee mag invullen.
Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) - vakgebied Financieel
Reeds twintig jaar actief als financial en reeds tien jaar als boekhouder voor een kleine schoenmaker. Tevens voor een aantal particuliere klanten in de aangifte sfeer. Voor mijn eigen bedrijf de BTW en inkomstenbelasting. Voor grotere opdrachtgevers VPB berekeningen en contact met fiscus
Ons kantoor richt zich hoofdzakelijk op kleinere bedrijven, instellingen en zelfstandigen in branches zoals detailhandel, bouw, kinderopvang, advisering, artsen en zorg. Wij bieden ondersteuning op administratief en fiscaal gebied en geven adviezen over o.a. rechtsvorm en bedrijfsvoering.
Bento Presentaties is het ontwerp- en adviesbureau van de Benelux dat volledig is gespecialiseerd in het ontwerp van professionele presentaties.
Bento Presentaties ontwikkelt presentaties en traint sprekers in het maken en geven van professionele presentaties volgens de HNP methodiek.
Vanuit een grote passie voor taal schrijf ik teksten, help ik mee met het maken van het verhaal, en ondersteun bij alles wat met taal en tekst te maken heeft. Ik reviseer, redigeer en heb ervaring met academische teksten. Ik ben in het bijzonder gespecialiseerd in onderwijs en opvoeding.
* verzorgen (online) administraties voor ZZP'ers
* opmaken jaarrekening
* verzorgen van diverse belastingaangiften (ook voor particulieren)
* support startende ondernemer
* financieel en fiscaal advies
* uitlening op financieel gebied (controlling / accountancy / fiscaal)
Juli 2016 ben ik "het ondernemershuis" gestart. Een kantoor dat staat voor vaste scherpe prijzen en voor continu inzicht in uw administratie. Belastingtips nodig? U bent bij mij aan het juiste adres. Korte vragen zitten bij de prijs inbegrepen. Uw factuur is zo nooit meer een verassing!
Richt u zich liever op de kernactiviteiten van uw bedrijf? Wilt u niet zich niet eindeloos bezig houden met de ds en ts, juist geplaatste kommas, spaties en dergelijke? All2Correct kan u hierbij helpen. All2Correct controleert, corrigeert, redigeert en schrijft uw (website) teksten.
Grootoonk Administratie & Belastingadvies is gespecialiseerd in dienstverlening aan het MKB. Onze dienstverlening gaat verder dan het verwerken van een administratie of het indienen van een belastingaangifte. Een proactieve houding en uitgebreid bedrijfsadvies vinden wij vanzelfsprekend.
Full service marketing voor ZZP, MKB en stichtingen. Van webdesign en logo design als onderdeel van een marketingplan tot en met (financiele) administratie en after sales en back office zaken. Opleidingsadvies, managementconsultancy.
(VvE-) bestuur.
Marketing en verhuur vakantiewoning.
Ruime ervaring in projectmanagement, opstellen van probleemanalyse, functioneel ontwerp en implementatie van nieuwe of aangepaste informatiesystemen. Link tussen (eind)gebruikers van systemen en ict afdeling.
Vooral ervaring in administratieve processen. Veel kennis van sierteeltsector.
Ik ben een jonge en enthousiaste tekstschrijver, met een gedegen achtergrond en brede interesse. Ik heb ervaring met verschillende soorten teksten en het schrijven voor verschillende publieken. Mijn specialisaties zijn natuur en milieu, tuinen, parken en publieke ruimte, en duurzaamheid.
Ontwikkelen en onderhouden van op maat gemaakte websites (webdesign). Wij ontwikkelen de websites in html, css & php met als achterliggende database mysql.
Het leveren en onderhouden van bedrijfsnetwerken met als specialisme Linux, Novell, Identity Management, Zenworks en Microsoft.
Maak-Werk verzorgt sinds 2007 communicatie- en loopbaantrainingen voor groepen en bedrijven.
Kenmerkend voor de aanpaak zijn veel persoonlijke aandacht en grote betrokkenheid. Veel ervaring in het werken met ouderen, vrijwilligers enMBO-ers/ lager opgeleiden.
Werkgebied heel Nederland.
Al zo'n twaalf jaar ben ik journalist. Ik heb voor uiteenlopende media gewerkt, waaronder het weekblad Groenten & Fruit, de Staatscourant en dagblad De Pers.
Ik weet veel af van land- en tuinbouw, openbaar bestuur en gezondheidszorg (psychiatrie, oncologie, euthanasie, ouderenzorg).
Kwalitatief hoogwaardige maatwerkwebsites, er wordt dus geen gebruik gemaakt van een vooraf gedefinieerde template waarbij enkel kleurvoering en logo kan worden aangepast.
Elke website wordt gebouwd naar de wens van de klant zodat het eindresultaat volledig overeen komt met uw wensen.
Kwalitatief hoogwaardige maatwerkwebsites, er wordt dus geen gebruik gemaakt van een vooraf gedefinieerde template waarbij enkel kleurvoering en logo kan worden aangepast.
Elke website wordt gebouwd naar de wens van de klant zodat het eindresultaat volledig overeen komt met uw wensen.
Drs. ing. Gabriëlle Janssen (1962) heeft
naast haar werk als interim-ICT-manager een
eigen praktijk als persoonlijke coach.
Sinds de afronding van de driejarige coach-opleiding is ze reeds 10 jaar co-trainer bij de jaarlijkse voice dialogue-trainingen en geeft ze persoonlijke sessies.
Drs. ing. Gabriëlle Janssen (1962) heeft
naast haar werk als interim-ICT-manager een
eigen praktijk als persoonlijke coach.
Sinds de afronding van de driejarige coach-opleiding is ze reeds 10 jaar co-trainer bij de jaarlijkse voice dialogue-trainingen en geeft ze persoonlijke sessies.
Ik heb een aantal jaren ervaring in het doen van de boekhouding van bedrijven, eenmanszaken of BV's. En de hierbij behorende belastingaangiftes. Zoals inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting en BTW aangiften.
Ook hou ik mij bezig met de aangifte inkomstenbelasting voor particulieren
E-difference bouwt al 10 jaar krachtige en professionele websites en webapplicaties, en zorgt ervoor dat deze beter vindbaar zijn via zoekmachines. Zo legt u sneller contact met potentiële klanten, verbetert u bedrijfsprocessen of genereert u direct omzet met een webshop of advertenties.
Ik bied freelance diensten aan op het gebied van managementondersteuning.
Ben zeer ervaren, daadkrachtig, accuraat, heb direct overzicht, werk gestructureerd en pak werkzaamheden moeiteloos op. Ik lever optimale dienstverlening en ben direct een toegevoegde waarde voor uw organisatie.
Mijn naam is Herman Otten. Ik coach mensen en groepen vanuit de theaterachtergrond. Ik ben afgestudeerd acteur en door middel van theateroefeningen geef ik mensen en/of groepen mensen inzicht in communicatie, presentatie en teambuilding.
Ook bied ik life-coaching voor een persoon aan.
Mijn naam is Herman Otten. Ik coach mensen en groepen vanuit de theaterachtergrond. Ik ben afgestudeerd acteur en door middel van theateroefeningen geef ik mensen en/of groepen mensen inzicht in communicatie, presentatie en teambuilding.
Ook bied ik life-coaching voor een persoon aan.