Professional nodig? In de bedrijvengids van Offerti vindt u professionals per vakgebied en regio. Per bedrijf vindt u een korte bedrijfsomschrijving en u kunt direct offertes aanvragen.
Werk nu al sinds 1999 als communicatietrainer, maar doe nog steeds secretariële klussen tussendoor. Heb 10 jaar als directiesecretaresse gewerkt voor diverse organisaties in Amsterdam. Specialisatie: Nederlands en organiseren.
Sinds begin 2007 werk ik als freelance journalist voor verschillende kranten, vakbladen en tijdschriften. Zowel in het Nederlands als in het 'geef Frysk'. Voor een lijst met deze opdrachtgevers, verwijs ik u naar mijn website.
Vertalingen vanuit het Nederlands en het Frans naar het Russisch.
Specialisatie: contracten, statuten, zakelijke correspondentie, marketing, algemene geneeskunde.
Beedigde vertalingen.
Nadruk op kwaliteit en accuratesse
Coaching, training, voorlichting, advisering, coördinatie, intervisie en begeleiding van instellingen en individuen op het gebied van maatschappelijke dienstverlening en ontwikkeling, arbeid en schoolgerelateerde vraagstukken.
Coaching, training, voorlichting, advisering, coördinatie, intervisie en begeleiding van instellingen en individuen op het gebied van maatschappelijke dienstverlening en ontwikkeling, arbeid en schoolgerelateerde vraagstukken.
Ik ben een ervaren redacteur, ik schrijf momenteel regelamtig voor een vakblad over de Bouw en een vakblad over de Zorg, maar in het verleden ook vel voor fitness- en wellnessbladen. Daarnaast schrijf ik veel bedrijfprofielen.
Reymer Training en Coaching is gespecialiseerd in:
communicatie
persoonlijke effectiviteit
stoppen met roken
omgaan met stress
Wij verzorgen sinds 5 jaar coaching en trainingen voor bedrijven, overheid en particulieren.
Wijk aan Zee (Noord-Holland) - vakgebied Bedrijfstraining
Reymer Training en Coaching is gespecialiseerd in:
communicatie
persoonlijke effectiviteit
stoppen met roken
omgaan met stress
Wij verzorgen sinds 5 jaar coaching en trainingen voor bedrijven, overheid en particulieren.
Als vertaler lever ik beëdigde en niet-beëdigde vertalingen uit het Italiaans en Frans naar het Nederlands. U kan bij mij ook terecht voor tekstcorrecties.
Ik tolk eveneens tussen het Frans/Italiaans en Nederlands.
Mijn bedrijf is gespecialiseerd op het gebied van teksten en vertalingen in het Nederlands en Frans. Ook ben ik gespecialiseerd in de zakelijke markt, waaronder voor zakelijke correspondenties en het controleren van teksten.
Computerbedrijf speciaal gericht op problemen met computer systemen, reparaties aan computers en tablets. Installaties van netwerken en systemen. Aankoop advies voor al uw computers en laptops en ook de inkoop en verkoop van.
Ontwerper gespecialiseerd in bedrijfs(huis)stijlen.
Werkzaam op groter ontwerpbureau, maar tijd over om opdrachten erbij te doen.
Specialismen:
- logo design
- huisstijlen
- formulieren
- illustraties
- concepting
Een full-service Mediabureau opgericht voor ZZP en MKB. We verzorgen design, ontwerp en ontwikkeling van websites en webshops, (internet)marketing en zoekmachine-optimalisatie.
Kijk voor het volledige aanbod op onze website!
Wij zijn een administratie kantoor die graag een persoonlijk contact heeft met zijn klanten.
Wij helpen u met belastingaangiften, jaarrekeningen, startersvragen, belastingvraagstukken en andere administratieve uitdagingen.
Shardy Notuleerservice: niet alleen in te huren voor het notuleren van uw vergaderingen en als (tijdelijke) secretaresse, maar ook voor kortdurende klussen als het inkloppen van uw boekhouding of het verzorgen van uw mailing.
Karreman Financieel Advies verzorgt uw complete administratie of losse componenten zoals het opmaken van rapportages en het verzorgen van de jaarrekening. Wilt u als particulier uw belastingen laten verzorgen dan kan dat ook.
Wij zijn een creatief ontwerpbureau dat zich al lang actief bezig houd op het gebied van professionele reclame uitingen, websites en fotografie.
1 adres voor al uw grafische reclame uitingen!
Wij zijn UW GRAFISCHE PARTNER !
Zeer ruime ervaring in hoofdzakelijk technische vertalingen (handleidingen etc) van Duits en Engels naar Nederlands. In het verleden gewerkt als vertaler voor o.a.
Kluwer Technische Boeken Deventer en diverse vertaalbureaus.
Wij helpen uw organisatie om (nog) klantgerichter en effectiever te werken. Wij doen dit doormiddel van trainingen en advies op gebied van klantgerichtheid, onderlinge en klantgerichte communicatie en effectief (samen)werken.
Gespecialiseerd in schrijven voor het web, maar ook inzetbaar voor andere publicaties. Kortom: op zoek naar een pakkende tekst? Ik schrijf en redigeer tot de tekst precies goed is. Helder, fijn om te lezen en SEO-vriendelijk.
Gespecialiseerd in schrijven voor het web, maar ook inzetbaar voor andere publicaties. Kortom: op zoek naar een pakkende tekst? Ik schrijf en redigeer tot de tekst precies goed is. Helder, fijn om te lezen en SEO-vriendelijk.
Vanuit mijn langdurige ervaring als manager weet ik dat je beter tot je recht komt in een baan die bij je past, als je doet waar je goed in bent en als je kunt zijn wie je werkelijk bent.
Ik kan je helpen in die zoektocht.