Wie zijn wij?
De trainers en coaches van IMK Projecten bieden een compleet programma, afgestemd op uw organisatie. Commercieel of non-profit. Startend of gevestigd. Daarnaast hebben wij veel ervaring met multicultureel ondernemerschap.
Visie
IMK Projecten werkt aan ondernemerschap. Wij adviseren, trainen en coachen ondernemers op elk niveau. Wij helpen ambities waar te maken door ons in te zetten voor mens en onderneming.
Ondernemend
Ondernemers moeten veel kunnen en weten. Ze vragen veel van hun organisatie en misschien nog wel meer van zichzelf. Maar ze willen ook in balans blijven - in alle opzichten. De kracht van de ondernemer weerspiegelt zich in zijn medewerkers en klanten. Een succesvolle ondernemer neemt zijn of haar organisatie mee in het succes. Daarom zijn onze trainingen en coachingssessies gericht op menselijke kwaliteiten: samenwerking, confrontatie en communicatie.
Evert Schlebaum
Op zoek naar een goede en betaalbare salestrainer?