Vanuit mijn ervaring als service (delivery) manager en unitmanager kan ik u van dienst zijn. In plaats van alleen theoretisch bezig te zijn, kan ik als geen ander de klappen van de zweep. Sinds het behalen van mijn certificaat als coach (2006) is dit een belangrijk onderdeel van mijn werk geworden. Met veel plezier help ik anderen (vaak medewerkers, maar niet verplicht) te groeien of om te leren omgaan met blokkades en beperkingen.
De aanpak zal bestaan uit een globale intake en probleembeschrijving. Hieruit volgt wat de mogelijke vervolgstappen zijn en de daarbij behorende kosten. Omdat coaching alleen de helpende hand biedt en de betrokkenen zelf het werk doen, zal dit u mee vallen.
Ik kijk graag in overleg naar de mogelijkheden. Fixed price afspraken zijn mogelijk, alsmede een periodieke nazorg en onderhoud. Tevens ben ik in staan om voortgangsmetingen te doen.
ik ben een gecertificeerd coach en heb veel ervaring in het coachen, begeleiden en opleiden van (jong) personeel. Ik werk met mijn jarenlange praktijk in de ene hand en mijn scherpe analyse kwaliteiten in de andere hand.
Als er vragen zijn, dan hoor ik het graag. Indien gewenst kan een voorstel opgesteld worden. Hiervoor is een intake nodig om de opdracht te bepalen. Deze intake van twee uur kost u niets.
Op zoek naar een goede en betaalbare loopbaancoach?