Drie kernwoorden zijn voor ons essentieel:
vorm, ruimte en dimensie.
Met ‘vorm’ bedoelen we grafische vormgeving (2D). Met ‘ruimte’ ruimtelijke vormgeving (3D) en ‘dimensie’ staat bij ons voor toekomst en voor vernieuwing.
Vorm:
Wijd & Zijd Ontwerpers, gevestigd in het Gooi, ontwerpt logo’s, huisstijlen, briefpapier, brochures, affiches, flyers etc. die uw bedrijfsfilosofie weerspiegelen. Maar ook display’s en tentoonstellingsontwerp zit in ons ontwerperspakket. Wij zoeken in nauw overleg met u de juiste sfeer voor een ontwerp, waarbij de gebruiksdoelen niet uit het oog worden verloren.
Dimensie:
Wij staan klaar om uw toekomst dynamisch vorm te geven! Het interieur van uw bedrijf of organisatie functioneert als visitekaartje. De inrichting stelt hoge eisen aan de vorm maar ook aan ergonomische aspecten en functionaliteit.
Wijd & Zijd Ontwerpers ontwerpt het binnenwerk en neemt u het tijdrovende proces van inrichting, decoratie en budgetbewaking uit handen. Ook geven wij vorm en inhoud aan educatieve permanente en/of tijdelijke tentoonstellingen.
Op zoek naar een goede en betaalbare grafisch ontwerper?