Toelichting
Wij hebben tijdelijk 2 woningen vanwege een verbouwing van ons nieuwe huis. 14 oktober hebben we de sleutel van ons nieuwe huis gekregen en 28 Februari staat de overdracht van ons huidige huis gepland, Vanwege parkeervergunning sta ik al ingeschreven op het nieuwe adres, maar mijn partner nog op het huidige adres. Op beide huizen zit een hypotheek en daarnaast hebben we kosten gemaakt voor de aankoop van de nieuwe woning. Ik zou graag advies willen voor het regelen van de hypotheekrente aftrek en de aangifte 2019 en wellicht voorlopige aangifte 2020.
Vriendelijke groet,
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »