Toelichting
Graag wil mij laten adviseren mbt de aangifte voor de inkomstenbelasting 2019.
Korte situatieschets: alleen inkomen uit loondienst. In 2019 ben ik formeel gescheiden van mijn ex (woonde sinds okt 2018 en de rest van 2019 al op een ander adres (huurhuis)) en was over de eerste helft van 2019 mede-eigenaar van het voormalige huis en bijbehorende hypotheekschuld. Per 30/6 ben ik uitgekocht door ex. Omdat we t/m mei 2019 nog wel als fiscale partners te boek stonden, heb ik een deel van de voorlopige teruggave over 2019 moeten terugbetalen.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »