Relatietherapeut gezocht om er in ieder geval voor te zorgen dat we een eerlijke kans krijgen


17 maart 2020
Zoetermeer
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht

Plaats: Zoetermeer
Relatietherapeut gezocht om er in ieder geval voor te zorgen dat we een eerlijke kans krijgen

Toelichting
Na 6,5 jaar ben ik gaan samenwonen met mijn vriend. We wonen nu 1,5 jaar samen.
Vorige week heb ik uit hem moeten trekken wat er was. Hij heeft een punt achter de relatie gezet en dit al 2 maanden in zijn hoofd gehad. Het komt er op neer hij zich alleen maar meer is gaan ergeren aan mij en dit niet besproken. Hierdoor heeft hij mij weggeduwd en heeft hij zich open gesteld om om zich heen te kijken naar andere vrouwen.
Ik vind dat ik geen eerlijke kans gehad heb want ik wist dit niet en dit viel rauw op mijn dak. Hij zegt ook dat hij spijt heeft dat hij het zo ver heeft laten komen waardoor hij nu geen gevoelens meer voor mij heeft en het klaar is. Hij kan niet benoemen welke factoren daar aan mee gespeeld hebben. Hij wil nu een gok wagen door op eigen benen te staan en te zien hoe het loopt als hij iemand anders tegen komt.
Ik heb benoemd dat hij geen realistische beslissing heeft kunnen maken door de negatieve overheersende gedachten de afgelopen tijd en hij het gewoon op zijn beloop heeft gelaten en hoopte dat het wel goed kwam.
Ik zit erg met mezelf in de knoop, omdat ik vind dat als dingen bespreekbaar gemaakt worden er altijd nog een kans is. Hij vindt dat hij een gok moet wagen met ooit iemand anders en vindt mij nu geen gok waard.
Ik heb relatietherapie besproken met hem, om achter antwoorden te kunnen komen. Als we onze eigen weg dan gaan hebben we er allebei van kunnen leren. Niemand weet hoe de toekomst zal zijn.
Ik vraag me af of het verstandig is om een gezamenlijke sessie te doen?

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we uit elkaar gaan maar wel een dochter van 6 hebben en samen door moeten als ouders
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik (beiden vrouw) gaan uit elkaar. We hebben een dochter van 6. De perspectieven liggen nu extreem ver uit elkaar; ik heb haar heel veel pijn gedaan. We moeten wel samen verder als ouders. Onze situatie Wij zijn bijna 10 jaar bij elkaar ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we opnieuw (21 jaar samen) tegen dingen aanlopen en uit negatieve cirkel willen stappen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik hebben een relatie van 21 jaar samen. Wij hebben 3 kinderen samen(19,17,10 jaar). Wij hebben eigenlijk vanaf het begin van onze relatie struggles die zich blijven herhalen. Wij houden van elkaar maar vinden bepaalde situaties en soms oo... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we 2 uitersten in persoonlijkheden zijn en communicatie onszelf tegenwerkt
Plaats: Zuidhorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting In het kort: Ruim 8 jaar relatie, 2 uitersten in persoonlijkheden maar haalt het beste veelal in ons naar boven. Daarnaast ons inziens wel 3 samenhangende issues: 1. Sexueel niet vrij (genoeg), mogelijk door trauma uit ver verleden (vrouw) 2. Verslaving i... » meer
Relatietherapeut gezocht voor jong samengesteld gezin, onze ruzies zijn te heftig
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Zijn jong samengesteld gezin met 4 kinderen. 3 van mij en 1 van mijn partner. We lopen steeds vaker tegen heftige ruzies aan waarin het om vaak niks helemaal uit de hand loopt. We willen beiden graag verder maar er moet wel wat veranderen maar we weten nie... » meer
Relatietherapeut gezocht: we willen graag begrip en communicatie verdiepen (verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden)
Plaats: Naarden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Recent getrouwd, verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden. Willen graag begrip en communicatie verdiepen en niet verstrikt raken in negatieve communicatie patronen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026