Ik heb mijn kleine onderneming met een niet meer noemenswaardige omzet op 31 december 2019 beëindigd en moet mijn belastingaangifte over 2019 doen. Ik heb vermoedelijk een dagdeel of een dag hulp nodig bij het invullen van bepaalde zaken, vanuit het vermoeden dat ik bij de aangifte van 2018 al wat fouten heb gemaakt, die ik niet wil herhalen en zo mogelijk rechtzetten. Ze houden - denk ik - verband met de bijtelling van mijn auto die nog op het bedrijf stond.
---
Type aanvraag: Zakelijk
Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP
Aantal medewerkers: Geen
Bedrijfsinformatie:
Uitgeverij
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »