Relatietherapeut gezocht: na 11 jaar zijn we uit elkaar gegroeid, maar de liefde is er wel; moeten we met elkaar verder?


6 mei 2020
Aalsmeerderbrug
Noord-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Eenmaal persoonlijk overleg

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht: na 11 jaar zijn we uit elkaar gegroeid, maar de liefde is er wel; moeten we met elkaar verder?

Plaats: Aalsmeerderbrug

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Ik en mijn partner gaan nu bijna 11 jaar en zijn daardoor al vanaf jonge leeftijd bij elkaar (ikzelf was 19). Het is lastig om die jaren hier samen te vatten, maar kort gezegd is er wel intimiteit vanaf mijn kant, maar neemt mijn partner weinig initiatief, is de seksuele aantrekkingskracht verdwenen, zijn we minder met elkaar gaan communiceren, zijn we ons individueel (anders) gaan ontwikkelen en lijken we tegenovergesteld in onze behoeften (van hele basis behoeftes tot aan levensveranderende behoeftes). En dat levert spanningen op. Het van en naar elkaar toe trekken wisselt, soms zijn we closer dan anders, maar uiteindelijk komen de pijn punten altijd op hetzelfde neer. En bereiken we eigenlijk niets.

We willen ergens wel met elkaar door, omdat de liefde niet weg is en je zoveel met elkaar hebt opgebouwd. Maar er zijn wel een aantal zaken die we graag zien veranderen of dat er aan gewerkt gaat worden (beide kanten). Maar omdat we zolang samen zijn weten we ook niet of we hier voor kiezen, omdat we gewoon niet anders weten. Momenteel staan we daarom voor ons gevoel stil. Komen we hier samen uit, kunnen we weer allebei gelukkig worden in onze relatie, is het voldoende en de moeite waard om nog effort in te blijven steken? Of moeten we concluderen dat we te verschillend zijn en dat zolang we bepaalde verschillen niet kunnen respecteren en accepteren, het beter is om zonder elkaar verder te gaan?

We hebben geen kinderen, maar dit is wel een discussiepunt. Hij wil, als de relatie goed is, nu al kinderen. Ik wil nog even wachten, misschien ook wel omdat het nu niet goed voelt..

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht omdat we uit elkaar gaan maar wel een dochter van 6 hebben en samen door moeten als ouders
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik (beiden vrouw) gaan uit elkaar. We hebben een dochter van 6. De perspectieven liggen nu extreem ver uit elkaar; ik heb haar heel veel pijn gedaan. We moeten wel samen verder als ouders. Onze situatie Wij zijn bijna 10 jaar bij elkaar ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we opnieuw (21 jaar samen) tegen dingen aanlopen en uit negatieve cirkel willen stappen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner en ik hebben een relatie van 21 jaar samen. Wij hebben 3 kinderen samen(19,17,10 jaar). Wij hebben eigenlijk vanaf het begin van onze relatie struggles die zich blijven herhalen. Wij houden van elkaar maar vinden bepaalde situaties en soms oo... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we 2 uitersten in persoonlijkheden zijn en communicatie onszelf tegenwerkt
Plaats: Zuidhorn Soort coaching: relatietherapie Toelichting In het kort: Ruim 8 jaar relatie, 2 uitersten in persoonlijkheden maar haalt het beste veelal in ons naar boven. Daarnaast ons inziens wel 3 samenhangende issues: 1. Sexueel niet vrij (genoeg), mogelijk door trauma uit ver verleden (vrouw) 2. Verslaving i... » meer
Relatietherapeut gezocht voor jong samengesteld gezin, onze ruzies zijn te heftig
Plaats: Breda Soort coaching: relatietherapie Toelichting Zijn jong samengesteld gezin met 4 kinderen. 3 van mij en 1 van mijn partner. We lopen steeds vaker tegen heftige ruzies aan waarin het om vaak niks helemaal uit de hand loopt. We willen beiden graag verder maar er moet wel wat veranderen maar we weten nie... » meer
Relatietherapeut gezocht: we willen graag begrip en communicatie verdiepen (verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden)
Plaats: Naarden Soort coaching: relatietherapie Toelichting Recent getrouwd, verschillende culturele en maatschappelijke achtergronden. Willen graag begrip en communicatie verdiepen en niet verstrikt raken in negatieve communicatie patronen. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026