Toelichting
Geachte, ik ben op zoek naar iemand die mij advies kan geven over het opstarten van een bedrijf op korte termijn.
Situatie is als volgt: wij gaan met 6 man een bedrijf opstarten. Dit bedrijf zal zich hoofdzakelijk gaan bezig houden met in en verkoop van een ingenieus product.
5 man zijn allemaal ZZP'ers met een eigen BV. Ik zelf ben in loondienst. Idee is om een holding op te starten met daaronder de verschillende BV's van deze ZZp'ers.
Vraag is:
Wat is de beste manier om deze vanaf mijn zijde aan te vliegen. Ook zelf een BV oprichten? Wat zijn hier belasting technisch de voor en nadelen. Moet ik het op een andere manier oppakken. Waar moet ik rekening mee houden en welke risico's loop ik. Hier wil ik graag advies over.
Welke werkzaamheden wilt u laten uitvoeren?
Belastingadvies
Type aanvraag: Zakelijk
Rechtsvorm: BV
Aantal medewerkers: 6 man
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Bedrijf:
In- en Verkoop Producten
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »