Toelichting
Ik heb in 2020 een woning met overwaarde verkocht. Deze overwaarde heb ik gebruikt voor aanschaf van een beleggingspand, wat ik per 30 december 2020 in mijn bezit heb.
Tevens heb ik met mijn geregistreerd partner een woning gekocht in 2020. Deze hebben wij voor 95% gefinancierd met een hypotheek, ik heb hier dus maar 1/3 van de eerder verkregen overwaarde voor gebruikt.
Graag willen wij (in eerste instantie) hulp met de voorlopige belastingaangifte voor 2021. Misschien dat we later ook nog hulp nodig hebben met de definitieve aangifte over 2021 maar mijn streven is om dit zelf te kunnen doen.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »