Loopbaancoach gezocht die mij helpt met het zoeken naar de juiste werkomgeving
1 februari 2021
Berkel-Enschot Noord-Brabant
Vakgebied Coaching
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht
Plaats: Berkel-Enschot
Soort coaching: loopbaancoaching
Toelichting
Loopbaancoach gezocht
Goedendag,
Ik ben op zoek naar een Coach die mij helpt met het zoeken naar de juiste werkomgeving.
Ik ben inmiddels 2 jaar uit het werk en wil graag weer aan de gang. Door mijn fibromyalgie weet ik niet meer waar ik wel thuis pas, wat ik wel kan. Mijn lijf is een onzekere factor en daar passend werk bij vinden is moeilijk voor mij. Ik wil hier graag hulp bij hebben.
---
Geslacht: vrouw
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
We hebben hier nog een aantal korte vragen over:
- Kunt u iets meer over uzelf vertellen: wat is uw opleidingsniveau en uw leeftijd?
Ik heb de opleiding Directiesecretaresse gedaan op het MBO. Ik heb een zeer brede ontwikkeling die geprikkeld moet blijven worden, ik ben 34 jaar.
- Welke baan had u? Hoe lang al?
Mijn laatste baan was als management assistent bij een Autoveiling. Nog geen twee jaar. Daar ziek uit dienst vertrokken, eindigend tegenover mijn ex-werkgever in de rechtszaal. Dit in verband met pesten, treiteren, stalken, dreigen en het niet betalen van loon. Ex werkgever is geheel in het ongelijk gesteld. Echter ben ik enorm geschrokken van hoe dat toen is gegaan. Ik ben onzeker gemaakt en heb veel angst.
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »