Toelichting
Ik heb mijn (particuliere) belastingaangifte altijd zelf gedaan, maar in 2020 heb ik een woning gekocht en een woning verkocht, dus een andere hypotheek afgesloten; en binnenkort ga ik met vervroegd pensioen waardoor mijn inkomen gaat veranderen. Ik heb behoefte aan een deskundige die meekijkt en meedenkt terwijl ik mijn aangifte zo goed als mogelijk is zelf voorbereid. Iemand die tips geeft voor aftrekposten en dergelijke waar ik zelf wellicht niet aan zou denken. Ik zou (vrijwel) alle stukken digitaal aanleveren, maar ik wil wel even persoonlijk kennis maken. Graag indicaties van de mogelijkheden en een schatting van de kosten.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »