Toelichting
Wens om woning in Schoorl van zuster te huren, daar zij zelf in een zorg locatie is opgenomen en ik graag in Schoorl kom wonen. Met andere zuster samen enig erfgenamen. Zelf geen eigen vermogen. Wat zijn de fiscale gevolgen voor mijzelf (71 jaar) en zussen, resp. 79 en 74. Hoe wordt de huurprijs bepaald. Huidige kleine hypotheek kan worden afgelost. Wat gebeurt er bij overlijden huiseigenaar zuster, i.v.m. deels erven en de successierechten en de vermogensbelasting. Heb behoefte aan een beschrijving en cijfers over het hele traject, financieel en belastingtechnisch alvorens er evt. toe over te gaan.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »