Toelichting
Wij zijn een gezin met een koopwoning en ook 2e woning in buitenland. Daarnaast best wat schulden. Vorig jaar een bruto ontslagvergoeding gehad van 2790euro. En ik zie nu dat we meer dan 3000euro belasting moeten betalen. Ik zoek een manier dat we deze wat verlagen. Hopelijk zie ik iets over het hoofd. Ik denk zelf dat we teveel voorlopige teruggaaf hebben gehad in combinatie met ontslaggeld dat we zoveel moeten betalen.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »