Relatietherapeut gezocht om inzicht te krijgen in onze ruzies


13 augustus 2021
Eindhoven
Noord-Brabant

Vakgebied Coaching
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om inzicht te krijgen in onze ruzies

Plaats: Eindhoven

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Mijn vriend en ik hebben een relatie van 2 jaar en hebben nu al enige tijd al last van vele discussies, ruzies die steeds weer uitlopen tot het verbreken van de relatie. Mijn vriend geeft vaak aan dat hij het niet prettig vindt hoe ik communiceer en heeft het gevoel dat ik altijd alles afkeur en vindt dat hij niets goed kan doen.
Vanuit mij is het vaak dat ik aangeef wat ik niet prettig vind, maar hij hier geen begrip voor heeft of iets mee doet, waardoor ik geïrriteerd wordt. Ook dit is dan gelijk voeding voor een discussie en ruzie.

We hebben in de afgelopen periode veel meegemaakt: overwerkt en corona bij mij, mijn vriend heeft ook hoge druk vanuit zijn eigen bedrijf gericht op horeca en evenementen. Daarnaast het knipperlicht relatie waarbij we een keer al eerder langer uit elkaar zijn gegaan waardoor ik een eigen huis heb gekocht in Eindhoven, waar ik nu ook regelmatig verblijf.
Een aantal weken geleden heeft mijn vriend het weer uitgemaakt, wat vaak gepaard gaat met teruggetrokken gedrag, geen contact en geen herstel. Hierop heb ik aangegeven dat het dan beter nu ook gecommuniceerd kan worden naar de familie, daar we dat weekend een familiegelegenheid hadden en de onduidelijkheid weer bleef voortbestaan. Kort hierop kwam ik erachter dat ik zwanger was. Dit alles was emotioneel, gezien dit mijn grootste droom is en ook die van mijn vriend. Mijn gedachten gingen op en neer, mijn vriend wilde de abortus doorzetten. Er werd vervolgens niet meer over gepraat. Afgelopen vrijdag hebben we een abortus laten plegen, gezien de omstandigheden geen basis is voor het opstarten van een gezin. Dit was erg emotioneel, mijn vriend was mee na de afspraak.
We zijn daarna naar Berlijn gegaan voor een weekendje weg. Dit was heel fijn verlopen. Eenmaal thuis kregen we vrij snel weer onze eerste ruzie.

Graag hulp en inzicht krijgen in onze ruzies.

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht om zaken goed uit te spreken (ik zie geen romantische relatie meer)
Plaats: Sprang-Capelle Soort coaching: relatietherapie Toelichting Op dit moment ben ik geregistreerd partner met A. en hebben twee kinderen van 8 en 6 jaar. Nu 1.5 jaar woont A. apart i.v.m. mentale klachten, welke ze in combinatie met EDS (fysieke ziekte) heeft. Hier is ze in therapie voor. We hebben twee jaar gele... » meer
Relatietherapeut gezocht: we lopen vast in communicatie, verdeling van verantwoordelijkheid en opvoeding
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting We zoeken relatietherapie omdat we vastlopen in terugkerende patronen rond communicatie, verdeling van verantwoordelijkheid en opvoeding. We willen weer beter samenwerken als partners en ouders en escalaties voorkomen. Deadline: Graag zo spoedig mogelij... » meer
Relatietherapeut gezocht om te kijken of onze relatie nog te redden valt (veel meegemaakt samen)
Plaats: Tilburg Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik wil met mijn vrouw langskomen om te kijken of de relatie nog te redden valt. We hebben de laatste jaren veel meegemaakt. Ik met mijn gezondheid. Ook zakelijk. Dat heeft veel spanning veroorzaakt helaas. Wij zouden graag willen kijken wat de mogelijkh... » meer
Relatietherapeut gezocht: miscommunicatie, onduidelijkheden en verschil in verwachtingen (beiden adhd)
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Relatietherapie samen met mijn partner, beide diagnose adhd en sinds 5.5 jaar samen. We hebben geen kinderen, wel een hond en wonen sinds 2 jaar samen. We lopen vaak aan tegen miscommunicatie, onduidelijkheden en verschil in verwachtingen. Maar ook in b... » meer
Relatietherapeut gezocht (Engels sprekend) om onze problemen mee op te lossen (adhd gerelateerd)
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Hi, me and my husband would like to have couple therapy to resolve our issues. It would be great if the therapist has knowledge of adhd since my husband is diagnosed with adhd. Thank you Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026