Toelichting:
Als beginnende bewindvoerder is mijn administratie nog overzichtelijk. Deze houdt ik bij via E boekhouden. Ik heb nog geen ervaring met btw aangifte en inkomstenbelasting vanuit de zaak. Ik zou graag advies willen over wat het meest handige is in mijn situatie.
Mijn jaarstukken worden jaarlijks gecontroleerd door een accountant die ook eventueel de administratie kan doen. Dit vind ik echter vrij prijzig en ben daarom opzoek naar alternatieven voor de administratie.
---
Type aanvraag: Zakelijk
Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP
Aantal medewerkers: Geen
Bedrijfsinformatie: bewindvoerder
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »