Toelichting
Aangifte inkomstenbelasting over 2021. Oude huis verkocht, ander huis gekocht en duurzaam verbouwd. Oude huis met overwaarde verkocht en hypotheek afgelost. Het nieuwe huis was goedkoper dan het oude huis, maar ik heb een hogere aflossingsvrije hypotheek afgesloten en de verbouwing voorgefinancierd met een bouwdepot. De verbouwing is in 2021 afgerond, het bedrag van het bouwdepot zit nu in de hypotheek.
ook voor mijn partner
Mijn vrouw voor een deel uit loondienst, maar is miv sept 2021 gestopt met werken. Ik ben heel 2021 met pensioen
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »