Loopbaancoach gezocht om vanuit ZZP-er als gastouder iets te vinden dat bij me past
28 januari 2022
Hoofddorp Noord-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Omschrijving
Loopbaancoach gezocht om vanuit ZZP-er als gastouder iets te vinden dat bij me past
Plaats: Hoofddorp
Loopbaancoach gezocht:
Toelichting
Loopbaancoach gezocht
Ik ben 29 jaar (in Mei 30) en werk nu als gastouder bij hen thuis (46u = 4,5dag) en ik zou graag helemaal iets anders doen. Werken in de GGZ lijkt me heel interessant maar ik weet dat ik daar geen diploma's voor heb. Daar solliciteren heeft niet veel zin aangezien anderen met ervaring voor gaan. Ik zocht op Werken en Leren omdat ik graag wil blijven verdienen als ik een opleiding doe, maar ook daar gaat iemand met ervaring voor. Waar moet ik beginnen als ik wel brood op de plank wil terwijl ik iets nieuws leer? Ik woon samen met mijn vriend en zijn dochter van twee. Ik ben momenteel zwanger en ik kan in September aan de slag voor (hoop ik) drie dagen in de week.
Een gastouder zijn is zzp werk dus ik zou 2 maanden (volgens contract) voor mijn verlof al op moeten zeggen om mijn contract te beëindigen, dat zou 14 februari zijn. Ik krijg dan van april t/m augustus een ZEZ uitkering.
Ik hoop dat jullie iets met mijn grote vragen kunnen.
Met vriendelijke groet
---
Geslacht: Vrouw
Leeftijd: 29
Opleidingsniveau: MBO 3
Huidige baan: Gespecialiseerd Gastouder
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Loopbaancoach nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »