Toelichting
Kort geleden is mijn vrouw overleden. Ik ben allen erve ook van ons koophuis dat wij in 1997 gekocht hebben.
Mijn dochter en schoonzoon hebben ook een koophuis. Voor beide huizen geldt dat er ca de helft aan overwaarde is. Nu is mijn vraag.
Als mijn dochter en schoonzoon hun huis verkopen en van de overwaarde zich bij in mijn huis willen kopen, zodat daar de resterende hypotheek geheel of grotendeels van afbetaald zou kunnen worden. Wat is op die manier de meest gunstige manier of zou dit in een andere setting moeten.
===
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »