Hoe wil je de administratie aanleveren?: Volledig digitaal
Er moet het een en ander gecorrigeerd worden wat betreft de voorlopige aanslag. Ik en mijn partner krijgen hypotheekaftrek van 2 woningen die we al enige tijd niet meer hebben. We hebben geprobeerd een wijziging door te voeren, d.m.v. een formulier van de belastingdienst, maar daar lopen we op vast. Voor de woning die we nu gezamelijk hebben krijgen we nog geen hypotheekaftrek. Daarnaast kunnen we wellicht nog wat hulp gebruiken bij het doen van de reguliere belastingaangifte. Groet,Johan
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »