Toelichting
Ik ben sinds 1-3-21 alleenstaande ouder. Mijn ex-partner en ik waren waren niet getrouwd maar hebben nog steeds samen een huis met hypotheek. Hij woont in het buitenland sinds 1-3-21. Ik moet dus voor het eerst de aangifte alleen doen. Eerder werd die altijd door zijn familie gedaan. Ik werk, de helft van het huis staat op ook mijn naam, wij hebben nog een dochter van bijna 18 die bij mijn woont, ik ontvang nog even kinderbijslag en kindgebondenbudget.
Offerte
Mijn vraag is wat de kosten zijn voor de aangifte.
Graag hoor ik van u.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »