Ik heb vorig jaar een bedrag ontvangen aan partnerpensioen vanwege het overlijden van mijn partner. Dit bedrag is met terugwerkende kracht over de afgelopen drie jaar overgemaakt. Dit heeft er toe geleid dat mijn inkomen van 2021 boven de 37,10% schaal gaat met ongeveer 25.000 euro. Ook krijg ik nu maandelijks partnerpensioen uitgekeerd bovenop mijn salaris.
Ik zou graag hulp willen bij mijn aangifte inkomstenbelasting om de te betalen belasting over 2021 zo laag mogelijk te houden in verband met de partnerpensioen uitbetaling.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »