Toelichting
Graag zouden wij gebruik maken van uw diensten om ons te helpen met het invullen van onze inkomstenbelasting. We merken dat het wat complexer is dan we hadden verwacht en professionele hulp nodig hebben.
Graag schets ik u kort de situatie in de hoop dat u kunt aangeven of u ons kunt helpen.
Ik en mijn partner zijn fiscaal partner (wonen samen in Amsterdam) maar niet gehuwd of geregistreerd partner. De volgende situatie is van toepassing
Ik:
-Volledig jaar in loondienst bij een Nederlands bedrijf (loon ongeveer 50K).
-Daarnaast: 50% (aandelen) eigenaar van een klein Duits bedrijf (dat mijn partner en ik dit jaar (feb 2021) zijn gestart: Ik heb hiervoor niets gedaan hij wel.
Partner:
-2 maanden in loondienst (jan feb) bij Nederlands bedrijf (vooringevuld en gecontroleerd)
-Daarna een aantal maanden WW (vooringevuld en gecontroleerd)
-Sinds oktober 2021 loon ontvangen van ons eigen bedrijf (waarvan hij de andere 50% aandelen heeft) in Duitsland.
Ons Duitse bedrijf heeft in 2021 ongeveer 10 verlies gedraaid.
Verder:
- hebben we een koopwoning met hyptoheek(rente) in Amsterdam
- Wat kleine aandelen via een broker (dit is allemaal correct en vooraf ingevuld en gecontroleerd)
- +/- 55K aan crypto
ik hoor graag of u ons verder kunt helpen en wat dit ongeveer zou kosten.
Met vriendelijke groet,
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »