Toelichting
Beste,
Ik ben in 2020 gescheiden en mijn ex-vrouw is in 2021 overleden.
Mijn dochter van 33 behartigd nu de erven.
Onlangs heeft ze van de belastingdienst vernomen dat de opgave van 2020 en 2021 nog gedaan moet worden. Vanwege ziekte en uiteindelijk het overlijden van haar moeder is dat niet eerder gedaan. Ze is er zelf mee begonnen, maar is niet zeker of ze alles goed meeneemt. Vooral het jaar 2020 waarin de scheiding en verdeling huis plaatsvond en aftrekkosten die meegenomen kunnen worden.
Ik heb haar geadviseerd om in ieder geval uitstel aan te vragen, om het niet voor 1 mei in te hoeven dienen. Ze wil het zelf afmaken, maar het zou goed zijn om iemand met kennis van zaken een keer mee te laten kijken. Meer een klankbord van iemand die haar (telefonisch) wat tips kan geven wat/waar nog aan aanvullende informatie te halen en opgeven. Dus een hulpvraag met beperkte kosten.
Opgaaf van 2021 moet ze ook nog doen en er komt later natuurlijk ook nog iets m.b.t. erfbelasting.
Wie kan haar die assistentie geven? Graag opgave met kosten, in eerste instantie via mij.
Alvast bedankt.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »