Toelichting:
Ik ben nog student en doe als part-time werk als freelancer. Als freelancer heb ik de verantwoordelijkheid om de inkomstenbelasting jaarlijks te gaan doen, maar ik heb weinig verstand van boekhouden, balans, etc. Ik heb geen fiscaal partner of dergelijke of ander moeilijke omstandigheden.
Ik geloof dat mijn situatie best makkelijk zal zijn voor een boekhouder om mijn IB te kunnen doen. Ik hoop dat ik hierbij genoeg informatie gegeven heb en mogen er nog meer vragen zijn of dergelijke voor meer informatie dan licht ik dat graag verder toe in een telefoongesprek
---
Type aanvraag: Zakelijk
Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP
Aantal medewerkers: Geen
Bedrijfsinformatie:
Zakelijke Dienstverlening
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »