Loopbaancoach gezocht om na een heftige periode werk te vinden dat mij motiveert en energie oplevert (HBO, 37 jr)


27 juli 2022
Heenvliet
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht om na een heftige periode werk te vinden dat mij motiveert en energie oplevert (HBO, 37 jr)

Plaats: Heenvliet

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting
Via dit platform hoop ik een loopbaancoach te vinden die mij verder kan helpen na een periode van heftige persoonlijke omstandigheden (o.a. scheiding, burn-out & depressie) waarbij de vragen wie ben ik, wat motiveert mij en hoe kan werk mij weer energie opleveren i.p.v. kosten naar voren zijn gekomen.
Ik werk inmiddels bijna 15 jaar in de techniek, 13 jaar als projectmanager bij een kraanbedrijf en nu ruim 1,5 jaar als montageleider in de infratechniek. Objectief is het een goede baan, maar ik haal er steeds minder energie en plezier uit.
Het vertrouwen dat ik dit in deze, of een soortgelijk functie, dit nog wel gaat vinden is vrij klein.
Er is voor mij meer behoefte een andere functie te zoeken, wellicht in een compleet andere sector.
Ik heb globaal een idee wat ik nodig heb in een baan (het staat u vrij om mij daarin uit te dagen :)), maar minder beeld bij waar ik dit kan vinden.
Dan gaat het uiteraard over de inhoud van de functie, waarin ik denk ik meer creativiteit in (al dan niet technische) oplossingen kwijt wil kunnen en logisch redeneren, probleemonderzoeken etc. vaker voorkomt.
Het organisatorische aspect, tijd- geld & resourcemanagement, etc. spreekt mij minder aan.
Ten 2e is de omgeving een belangrijk aspect, dit heeft voor mij op het moment een bijzondere en persoonlijke lading. Momenteel ben ik in behandeling voor genderdysphorie, ik sta nog in het begin van dit traject en het is nog lang niet duidelijk welke kant dit opgaat. Wat wel heel duidelijk is, is dat ik in een omgeving wil werken waar niet de typische 'mannencultuur' heerst en waar ruimte en begrip voor andere uitingen is dan de norm.
Met laatste op dit laatste punt zou ik een coach willen treffen die hier begrip voor heeft en bij voorkeur ook de nodige ervaring.

Als laatste aandachtspunt; mijn capaciteiten liggen hoger dan mijn opleidingsniveau, echter zowel tijdens studie als tijdens mijn loopbaan daarin niet de uitdaging in op te zoeken (motivatie, in comfort zone blijven, ...) Het zou mooi zijn een baan te vinden waarin de ruimte is deze capaciteiten uit te dagen.

Ik vertrouw erop dat ik zo een voldoende beeld heb gegeven van wat ik zoek en hoop op goede reacties!
---
Geslacht: man
Leeftijd: 37
Opleidingsniveau: HBO Wertuigbouwkunde
Huidige functie:

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: na 28 jaar ontslagen, zoek hulp bij verwerking en traject naar een nieuwe baan
Plaats: Zevenbergen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik heb na 28 jaar mijn ontslag gehad, mijn functie is komen te vervallen en ik wil graag iets heel anders gaan doen maar ik weet niet wat en ik weet niet hoe ik hier achter moet komen. Ik heb hulp nodig bij het verwerkingsproces e... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik geen vreugde uit werk haal en een switch wil maken
Plaats: Rotterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben momenteel ongeveer een jaar werkend na mijn master. Op dit moment haal ik geen vreugde uit mijn werk, en wil ik graag een switch maken. Echter, heb ik geen idee waar ik naar toe wil. Ik wil een baan met goede arbeidsvoorwaa... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik twijfel of het werk wat ik doe wel goed bij me past
Plaats: Asten (NB) Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Een paar jaar geleden ben ik afgestudeerd en sindsdien werkzaam als docent op een middelbare school. Hoewel ik in bepaalde opzichten veel voldoening uit mijn werk haal, merk ik ook dat ik het zwaar vind en niet altijd leuk; ik ben ... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik ervan hou om te leren en om mezelf te ontwikkelen
Plaats: Elst Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik hou ervan om te leren en mezelf te ontwikkelen. 3 jaar geleden ben ik geswitched van werkveld. Ik werkte eerder in het basisonderwijs en heb daar alle inhoudelijke banen gehad, die er zijn. Nu werk ik als (senior) onderwijskundige bij... » meer
Loopbaancoach gezocht voor collega omdat ze het werk inhoudelijk niet leuk vindt en weer energie wil krijgen van een baan
Plaats: Amersfoort Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Voor een collega zoek ik een loopbaancoach die haar kan helpen bij de zoektocht naar een plek waar ze weer energie krijgt. Wij zijn heel blij met haar en zij bij ons alleen vindt ze het werk inhoudelijk niet leuk. Ik wil graag kij... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026