Toelichting
We zijn gescheiden en willen de gezamenlijke inkomsten belasting van 2022 goed afhandelen.
Naast de WAO uitkering en salaris zijn er ook posten voor het huis, wat in het begin van dit jaar is verkocht, en de partneralimentatie. We hebben afgesproken dat deze laatste aangifte gezamenlijk zou zijn.
Halverwege hebben we een wijziging bij de belastingdienst ingevoerd, omdat we de rente teruggave van de hypotheek niet meer wilden ontvangen. Toch kregen we nog een klein bedrag per maand terug. Snap er niets van, maar ligt waarschijnlijk in de partneralimentatie.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »