Toelichting
Ik doe doorgaans de aangifte zelf, maar wil nu graag dat een ervaren consulent het een keer doet. Misschien zie ik namelijk zaken over het hoofd.
Ik heb bijv. voor de aanschaf van mijn bovenwoning een hypotheek genomen op mijn eigen woning en weet niet of betaalde rente aftrekbaar is.
Ik vind het altijd prettig dat het iemand is die niet al te ver weg kantoor houdt voor het geval dat het nodig is een keer overleg te hebben.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »