Boekhouder gezocht voor volledige boekhouding en aangiften: Zakelijke Dienstverlening


11 maart 2023
Rotterdam
Zuid-Holland

Vakgebied Financieel
Deadline:
Zo snel mogelijk
Rechtsvorm:
Eenmanszaak / ZZP
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)
Werkzaamheden:
Aangifte omzetbelasting (btw), aangifte inkomstenbelasting, belastingadvies, jaarrekening opstellen

Omschrijving

Boekhouder gezocht voor volledige boekhouding en aangiften: Zakelijke Dienstverlening

Plaats: Rotterdam

Gevraagde diensten: boekhouding, jaarrekening, belastingaangiftes

Toelichting:
Boekhouder gezocht

Beste,
Ik ontvang graag belastingadvies.
Mijn situatie: vorig jaar 11 september ben ik terug geemigreerd naar Nederland vanuit Canada. Toen heb ik mijn zzp bedrijf opgericht, met als eerste klant mijn oude werkgever in Canada. Met hen heb ik een overeenkomst op basis van uurloon waarbij ik nog diensten voor ze verricht (flexibel, zelf in te richten, etc.), en mijn uurloon naar ze factureer. In 2022 heb ik uitsluitend voor hen gewerkt, maar ook weinig inkomsten gehad omdat ik mijn bedrijf nog aan het opbouwen was. In 2023 verwacht ik een stuk meer te verdienen bij dit bedrijf.

Daarnaast ben ik ook nog op zoek naar andere Nederlandse klanten voor 2023. Ik ben ook bezig met het ontwikkelen van software binnen mijn bedrijf, hoewel ik hier nog geen kosten of winsten uithaal, het is een investering voor de toekomst.

Voor mijn belastingaangifte over 2022 heb ik mijn inkomsten aangegeven als overig, omdat het een klein bedrag was, maar ik ontvang graag advies over mijn situatie in 2023, zodat ik me daar goed op kan voorbereiden. Ik heb meerdere vragen.

1. Ben ik ondernemer voor de belastingdienst, mocht ik alleen voor het bedrijf in Canada werken in 2023? Of moet ik meerdere klanten vinden in 2023 om ervoor te zorgen dat ik voor de belastingdienst als ondernemer wordt gezien?
2. Ben ik in 2023 verzekerd voor de volksverzekeringen? Ik begrijp eerlijk gezegd niet helemaal hoe dit werkt in mijn situatie, als ik bij de aangifte voor de belastingdienst wordt gevraagd of ik hiervoor verzekerd ben.
3. Samen met mijn man hebben wij beleggingen bij Interactive Brokers in Canadese ETFs. Hoe moeten wij omgaan me de winst die wij verdienen uit het dividend daarop, en hoe geven we deze beleggingen aan bij de belastingdienst?
4. Zijn er andere aandachtspunten waar ik voor 2023 op moet letten, waar ik zelf nog niet aan heb gedacht?

Ik ontvang graag een offerte, wellicht is een gesprek voldoende om deze vragen te beantwoorden.

Met vriendelijke groet,

Type aanvraag: Zakelijk

Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP

Aantal medewerkers: Geen

Bedrijfsinformatie:
Zakelijke Dienstverlening


Boekhouder nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een boekhouder

Boekhouder gezocht voor boekhouding (controle), jaarrekening en aangiften: Workshops en Trainingen
Plaats: Zaandam Wat wilt u uitbesteden? Jaarrekening, Belastingaangiften Toelichting: Controleren van de boekhouding, opstellen jaarrekening en belastingaangiften voor mijn eenmanszaak. --- Type aanvraag: Zakelijk Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP Aantal medewerkers: Geen Bedrijfsinformatie: Workshops en Traini... » meer
Boekhouder gezocht voor boekhouding (controle), jaarrekening en aangiften: Zakelijke Dienstverlening
Plaats: Haarlem Wat wilt u uitbesteden? Jaarrekening, Belastingaangiften Toelichting: Controleren van de boekhouding, opstellen jaarrekening en belastingaangiften voor mijn eenmanszaak. --- Type aanvraag: Zakelijk Rechtsvorm: Eenmanszaak/ZZP Aantal medewerkers: Geen Bedrijfsinformatie: Zakelijke Dienstver... » meer
Belastingadviseur gezocht voor hulp bij particuliere IB-aangifte
Plaats: Zoetermeer Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Hulp bij invullen van de inkomstenbelasting 2025 Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Belastingadviseur gezocht (spoed) voor particuliere IB-aangifte voor mijn vader van 83
Plaats: Lisse Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Aangifte inkomstenbelasting voor mijn vader van 83. Iemand zou zijn belasting doen en heeft dit niet gedaan. Nu moet hij dit alsnog snel doen. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer
Belastingadviseur gezocht voor mijn IB-aangifte: woning verkocht, nu huurwoning
Plaats: Amersfoort Gevraagde diensten: inkomstenbelasting, belastingadvies Toelichting Gebruikelijke, jaarlijkse belastingaangifte. Uitzondering is dat ik dit jaar mijn woning heb verkocht en ben gaan huren. Particulier of zakelijk? Particulier... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor boekhouders

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025