Relatietherapeut gezocht om orde te scheppen in de chaos in onze relatie


24 maart 2023
Warmond
Zuid-Holland

Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om orde te scheppen in de chaos in onze relatie

Plaats: Warmond

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
Goedemorgen,
Even voorstellen:
Man (45)
Vrouw (48)
Dochter (12) & Zoon(11)
Wij zijn als stel 26 jaar bij elkaar en we hebben 2 kinderen.
We hebben samen ongeveer 8 jaar in Azië gewoond (Hk en Shanghai) en we wonen sinds 2010 weer in Nederland. in 2010 is ook onze dochter geboren.

Samenvatting
De laatste jaren loopt onze relatie niet lekker. Wat mij (man) betreft ligt de oorsprong daarvan in de chaos en onrust die heerst in huis. Vrouw heeft moeite met het opruimen/weggooien en organiseren van spullen waardoor het bij ons thuis eigenlijk altijd een rotzooi is. Dit is al ruim 10 jaar een thema in onze relatie. Een jaar of 8-9 geleden heb ik (met goede bedoelingen) een keer rigoureus opgeruimd en dat is met niet in dank afgenomen.

De jaren erna is dit thema voorbij blijven komen en mij irritatieniveau is daardoor enorm toegenomen. Hier ben ik thuis geen leuker persoon door geworden; ik zeur vaak over de niet opgeruimde troep en maak daar veel opmerkingen over. Zij ervaart dit als kritiek en vind dat ik haar voor paal zet door hier opmerkingen over te maken. Daarnaast is ze van mening dat het wel mee valt, ze moet alleen een keer tijd vinden om de spullen uit te zoeken.

In mijn beleving neemt vrouw mijn "probleem" niet serieus. Zeur niet altijd zo en help gewoon een keer... Dit probeer ik te doen waar ik kan, maar het vertrouwen in mij als het op opruimen aankomt is (sinds mijn rigoureuze opruimactie) nul. Een stapel kranten mag pas weg als zij er naar gekeken heeft.

Vorig jaar hebben we een ander huis gekocht (groter zodat we het hopelijk allemaal beter konden organiseren). Ik heb de aankoop van dit huis opgedrongen (zij wilde niet verhuizen). Het is een mooi huis binnen een straal van 200 meter van ons oude huis en ik was ervan overtuigd dat we daar opnieuw konden beginnen. Helaas heeft dit verkeerd uitgepakt. Vrouw heeft moeite met het huis en met name van wat iedereen ervan vindt. (het is een huis in een hele hoge prijsklasse). Dus het heeft ons weinig geluk gebracht, het heeft onze relatie verslechterd.

Verder is zij een hele lieve vrouw, goede fysiotherapeut en hele goede moeder. Ik mis echter de aandacht thuis, er is altijd chaos, het lijkt erop alsof er altijd iets anders belangrijkers is. En als er eens niets is dan is er onrust vergeten we niet iets. We moeten altijd van alles en thuis lijkt op de laatste plaats te komen. (persoonlijk denk ik dat zijn ADHD heeft, maar daar wil ze zelf niets van weten)

De laatste weken/maanden is er alleen maar irritatie en we zeggen alleen het hoognodige tegen elkaar. Dit is geen gezonde situatie (ook ivm de kinderen) en we willen niet op deze manier verder.

Ik hoop dat bovenstaande een goed beeld schept over hoe de situatie is. En ik hoop dat u op basis van bovenstaande een initieel gesprek kunnen inplannen met een geschikte therapeut/e.
We willen uitvinden of er een manier is om weer tot elkaar te komen en om in ieder geval het wederzijdse respect terug te vinden.

Alvast bedankt!

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht: partner is gevoelig voor kritiek, constructieve gesprekken zijn zeldzaam
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Mijn partner is hyper gevoelig voor vermeende kritiek. Als gevolg hiervan is hij weinig empathisch naar mij toe en is hij erg vijandig. Constructieve en productieve gesprekken zijn zelden te voeren. Het doet mij denken aan borderline-achtige klachten. Zijn... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat het na geboorte van onze zoon er niet gemakkelijker op is geworden
Plaats: Stadskanaal Soort coaching: relatietherapie Toelichting Sinds de geboorte van onze zoon, welke nu 4 jaar is, hebben we moeite om elkaar te begrijpen en te zien. Onze zoon is te vroeg geboren met 33 weken. Na een maand in het ziekenhuis waar het elke dag beter ging kwamen we thuis. Thuis huilde hij elke dag zo... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat er veel problemen zijn met onze communicatie en trauma
Toelichting * er veel problemen zijn met onze communicatie (RSD en emotieregulatie (man is nogal heftig in communicatie waarop vrouw heftig reageerde (met er tegenin gaan) of uit contact gaan (meer recent) * er her en der wat trauma onderzit (Vrouw) * man gediagnosticeerd ADHD heeft (waarvoor hij individueel in therapie ... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we de laatste tijd een andere taal lijken te spreken
Plaats: Spijkenisse Soort coaching: relatietherapie Toelichting Wij lijken de laatste tijd soms een andere taal te praten (beide 41 jaar, relatie ongehuwd 25 jaar) en snappen elkaars emoties soms niet. Een aantal voorbeelden: - man kan emoties moeilijk uiten maar leert dit nu wel via een psycholoog. Als die een pog... » meer
Relatietherapeut gezocht omdat we problemen ondervinden in onze communicatie, daardoor onbegrip en ruzies
Plaats: Hoofddorp Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik en mijn echtgenoot zijn al 20 samen hebben een prachtig gezin met drie kinderen maar ondervinden problemen in de communicatie met elkaar wat tot conflicten, onbegrip en ruzie lijdt. Hier zouden we graag wat aan willen doen om de relatie te verbeteren/be... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025