Relatietherapeut gezocht om elkaar beter te begrijpen, mijn vriend heeft ADHD
20 juni 2023
Waddinxveen Zuid-Holland
Vakgebied Coaching
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Locatie:
Regelmatig persoonlijk contact
Omschrijving
Relatietherapeut gezocht om elkaar beter te begrijpen, mijn vriend heeft ADHD
Plaats: Waddinxveen
Soort coaching: relatietherapie
Toelichting
Mijn vriend en ik zijn bijna 4 jaar samen. Een half jaar geleden is bij hem ADHD vastgesteld.
Hij heeft concentratie problemen, impulsief gedrag, hij is verslavingsgevoelig, hij kan soms als een wervelwind door het huis gaan, hij stelt alles uit en begint niet aan dingen die echt belangrijk zijn en hij kan moeilijk zijn grenzen aangeven.
Ik ben iemand die niet graag stil staat. Ik ben graag in ontwikkeling, ook in mijn relatie. Ik kan best een bezig bijtje zijn en ben soms met 5 doelen tegelijk bezig. Als ik iets in mijn hoofd heb, wil ik het liefst gelijk actie ondernemen en ik hou van taken afvinken.
Deze combinatie is vaak een grote uitdaging en zorgt regelmatig voor onenigheid, frustraties en ruzies. We zijn hier veel tijd aan kwijt die we natuurlijk veel liever in andere dingen steken. Soms doet het ons ook twijfelen aan de relatie maar gelukkig geloven we allebei ook genoeg in onze relatie. Maar we hebben wel hulp nodig om elkaar beter te begrijpen en uit deze cirkel van ruzies te komen.
We hopen een relatie therapeut te vinden met ervaring met ADHD die ons kan helpen!
Deadline: Graag zo spoedig mogelijk
Relatietherapeut nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »