Loopbaancoach gezocht omdat ik merk dat de rek er bij mij uit is en mijn draai niet kan vinden


15 december 2023
Roden
Drenthe

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht omdat ik merk dat de rek er bij mij uit is en mijn draai niet kan vinden

Plaats: Roden

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting
Loopbaancoach gezocht
Hallo,
Ik ben een man van (bijna) 50. Ik werk momenteel bij een bedrijf waar ik, nadat vorig jaar de manager was ontslagen van wie ik de assistent was, de positie vervul van Manager/Supervisor in de logistiek. Nadat ik aangenomen was om deze positie te vervullen is er een nieuw directielid begonnen. Hij heeft zonder naar mijn functioneren te kijken en zonder met mij te overleggen een nieuwe manager aangenomen die dus niet naast, maar boven mij opereert.
Na een maand hem wegwijs gemaakt te hebben, ben ik oververmoeid uitgevallen. Ik ben 3 weken thuis geweest waarna ik weer heel voorzichtig met een paar uur per week ben begonnen. Er is een re-integratieproject opgestart en ik ben langzaamaan weer fulltime aan het werk gegaan. In oktober dit jaar was ik weer volledig aan het werk. Ik heb tijdens dit traject ook enkele gesprekken gehad met bedrijfs-maatschappelijk werk. Tijdens de laatste gesprekken kwam ik erachter dat de rek er bij mij uit is. Ik heb met haar ondersteuning gewerkt aan mezelf, gekeken waar ik wat kan doen om een succes te maken van mijn re-integratie.
Het voelt alsof ik genoeg aan mezelf heb gewerkt, maar desondanks mijn draai, mijn plek niet meer kan vinden in de functie die ik heb onder de nieuwe manager. Niet om persoonlijke redenen dat ik niet met hem kan samenwerken, maar de functie is gewoon niet meer waar ik vorig jaar voor ben gegaan. Ik heb geprobeerd me aan te passen aan de situatie, maar ik kom nu tot de conclusie dat ik dat niet meer wil. Ik ben toe aan iets nieuws!
Nou is dat makkelijk gezegd, maar ook dat is niet geheel eenduidig. Ik vind de functie die ik hier heb eigenlijk heel leuk, maar dit gebeuren heeft wel gemaakt dat ik voel dat ik sneller aan mijn max zit. Nou zal een nieuwe omgeving wellicht weer veel doen qua belastbaarheid, maar ik wil mezelf niet weer voorbij lopen.
Verder heb ik een sociale achtergrond, ik heb in de thuiszorg gewerkt en ik heb een studie Psychosociale wetenschap gedaan, een vierjarige HBO-opleiding. Dit sociale aspect trekt me ook weer. Dus een zorg- of schoolomgeving lijkt me ook weer fijn om in te werken.
Eventueel zit ik zelfs te denken aan houtbewerking, of nog iets heel anders.
Ik zie graag uw reactie tegemoet.
Vriendelijke groet,

Werksituatie: Loondienst
---
Geslacht: man
Leeftijd: 49
Opleidingsniveau: HBO
Huidige baan: Manager/Supervisor in de logistiek

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht: Ik hoop hulp te krijgen bij het vinden van richting en het maken van keuzes (starter)
Plaats: Enschede Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik vind het lastig om te weten wat voor werk goed bij mij past. Mijn studie was erg breed en had geen duidelijke richting. Ik heb mijn master Interaction Technology afgerond aan de Universiteit Twente in Enschede. Door de brede opzet... » meer
Loopbaancoach gezocht voor outplacementtraject: op zoek naar een coach met expertise over hoogbegaafdheid
Plaats: Nagele Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht, op het moment bezig met de onderhandelingen van de VSO. Outplacement vergoeding inbegrepen. Hoogbegaafd net ontdekt, ik zoek een coach die mij kan helpen in welk werk er voor mij aansluit. Vanuit expertise over hoogbegaafdheid. De mis... » meer
Loopbaancoach gezocht om een totaal nieuwe richting uit te zoeken
Plaats: Apeldoorn Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach/adviseur gezocht Ik werk op dit moment al 10 jaar als leerkracht in het basisonderwijs (dus HBO opgeleid), maar ik merk dat ik hier weinig plezier uit haal en dit niet iets is wat ik langdurig wil blijven doen. Dit komt ook doordat ik helaa... » meer
Loopbaancoach gezocht: voel me onderprikkeld in mijn werk, na jaren hoppen op zoek naar baan die bij me past
Plaats: Diepenheim Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Graag zou ik duidelijk willen hebben welke baan goed bij mij past. Na jaren te hebben gehopt van werk, wil ik nu een baan waar ik echt blij van word en waar ik een dagvullend programma heb. Ik merk dat ik elke keer tegen niet vul... » meer
Loopbaancoach gezocht: ben een zeer ambitieuze dame (24), maar vind maar niet de baan die mij past
Plaats: Rhenen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben een zeer ambitieuze dame van 24 jaar. Ik heb in de afgelopen 2 jaar 3 verschillende banen gehad. En ik vind maar geen leuke baan die bij mij past en perspectief geeft voor de komende jaren. Ik heb al veel geprobeerd en geori&eum... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026