Loopbaancoach gezocht omdat ik merk dat de rek er bij mij uit is en mijn draai niet kan vinden


15 december 2023
Roden
Drenthe

Vakgebied Coaching

Omschrijving

Loopbaancoach gezocht omdat ik merk dat de rek er bij mij uit is en mijn draai niet kan vinden

Plaats: Roden

Soort coaching: loopbaancoaching

Toelichting
Loopbaancoach gezocht
Hallo,
Ik ben een man van (bijna) 50. Ik werk momenteel bij een bedrijf waar ik, nadat vorig jaar de manager was ontslagen van wie ik de assistent was, de positie vervul van Manager/Supervisor in de logistiek. Nadat ik aangenomen was om deze positie te vervullen is er een nieuw directielid begonnen. Hij heeft zonder naar mijn functioneren te kijken en zonder met mij te overleggen een nieuwe manager aangenomen die dus niet naast, maar boven mij opereert.
Na een maand hem wegwijs gemaakt te hebben, ben ik oververmoeid uitgevallen. Ik ben 3 weken thuis geweest waarna ik weer heel voorzichtig met een paar uur per week ben begonnen. Er is een re-integratieproject opgestart en ik ben langzaamaan weer fulltime aan het werk gegaan. In oktober dit jaar was ik weer volledig aan het werk. Ik heb tijdens dit traject ook enkele gesprekken gehad met bedrijfs-maatschappelijk werk. Tijdens de laatste gesprekken kwam ik erachter dat de rek er bij mij uit is. Ik heb met haar ondersteuning gewerkt aan mezelf, gekeken waar ik wat kan doen om een succes te maken van mijn re-integratie.
Het voelt alsof ik genoeg aan mezelf heb gewerkt, maar desondanks mijn draai, mijn plek niet meer kan vinden in de functie die ik heb onder de nieuwe manager. Niet om persoonlijke redenen dat ik niet met hem kan samenwerken, maar de functie is gewoon niet meer waar ik vorig jaar voor ben gegaan. Ik heb geprobeerd me aan te passen aan de situatie, maar ik kom nu tot de conclusie dat ik dat niet meer wil. Ik ben toe aan iets nieuws!
Nou is dat makkelijk gezegd, maar ook dat is niet geheel eenduidig. Ik vind de functie die ik hier heb eigenlijk heel leuk, maar dit gebeuren heeft wel gemaakt dat ik voel dat ik sneller aan mijn max zit. Nou zal een nieuwe omgeving wellicht weer veel doen qua belastbaarheid, maar ik wil mezelf niet weer voorbij lopen.
Verder heb ik een sociale achtergrond, ik heb in de thuiszorg gewerkt en ik heb een studie Psychosociale wetenschap gedaan, een vierjarige HBO-opleiding. Dit sociale aspect trekt me ook weer. Dus een zorg- of schoolomgeving lijkt me ook weer fijn om in te werken.
Eventueel zit ik zelfs te denken aan houtbewerking, of nog iets heel anders.
Ik zie graag uw reactie tegemoet.
Vriendelijke groet,

Werksituatie: Loondienst
---
Geslacht: man
Leeftijd: 49
Opleidingsniveau: HBO
Huidige baan: Manager/Supervisor in de logistiek

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Loopbaancoach nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van coaches. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een loopbaancoach

Loopbaancoach gezocht voor hulp bij sollicitatie voor andere functie intern
Plaats: Broeksterwâld Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht IVM mogelijke nieuwe functies intern, zou ik graag een goeie cv en sollicitatiebrief/motivatiebrief willen maken. Mogelijke begeleiding om dit te doen. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: man Leeftijd: 38 Oplei... » meer
Loopbaancoach gezocht om iets op te bouwen en weer een bijdrage te kunnen leveren aan de maatschappij
Plaats: Zutphen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik kom uit het middelbaar onderwijs (Pabo achtergrond) en ik zit momenteel in de WIA. Ik zoek een gelegenheid om op te bouwen en weer een bijdrage te kunnen leveren aan de maatschappij. Wat ik zoek: 1. Hulp met het maken van een ... » meer
Loopbaancoach gezocht omdat ik graag een andere functie zou willen doen
Plaats: Klazienaveen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik zou mij graag willen verdiepen in de functie uitvaartverzorger. Werksituatie: Loondienst --- Geslacht: Vrouw Leeftijd: 28 jaar Opleidingsniveau: HBO Huidige baan: Docent Frans LVO tweedegraads Deadline: Graag zo spo... » meer
Loopbaancoach gezocht om inzicht te krijgen in mijn talenten en plan maken voor solliciteren
Plaats: Rotterdam Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Hi, ik ben een vrouw en ben 26 jaar oud. Ik ben begin 2024 afgestudeerd, ongeveer vanaf de zomer van dat jaar op zoek gegaan naar een baan maar eigenlijk nog steeds zonder succes. Rond oktober kwam ik bij mijn huidige baan, dit zo... » meer
Loopbaancoach gezocht: 5 jaar consultant nu, haal weinig voldoening meer uit mijn werk
Plaats: Beuningen Soort coaching: loopbaancoaching Toelichting Loopbaancoach gezocht Ik ben nu 5,5 jaar werkzaam als consultant, hier werk ik voornamelijk voor langere tijd bij eenzelfde klant op projecten rond kwaliteit en validatie bij farmaceutische bedrijven. Ik merk dat ik al een langere tijd niet veel voldoening... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor coaches

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2025