Ik heb hulp nodig bij het invullen van de IB 2022 en 2023. Door veranderingen kom ik er zelf niet uit.
Ik heb een aanvulling van de bijstand, gedeelte pensioen en een paar klanten voor personal coaching. Ik ben nog mede eigenaresse van een koopwoning maar ik ben al 10 jaar gescheiden in de koopwoning woont mijn ex man. Ik heb altijd een eigen bedrijf gehad maar door de Corona periode en ziekte ligt alles een beetje stil. Omdat ik nog niet wil stoppen heb ik KOR aangevraagd omdat de inkomsten niet winstgevend zijn. Maar in de hoop dat dit wel weer mogelijk in de toekomst. Sinds ik de KOR heb aangevraagd reageert mijn vaste accountant niet meer op mijn telefoontje of berichten. Ik ben al zelf bezig geweest met de IB van 2022 maar kom er niet uit, ik heb dat jaar een inkomen gehad op bijstand niveau en er komt uit dat ik een behoorlijk bedrag moet bij betalen dus waarschijnlijk zie ik iets over het hoofd. Vandaar mijn hulpvraag.
Boekhouder nodig?
Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van boekhouders. Gratis en zonder verplichtingen! Offertes aanvragen »
Aanmelden als professional?
Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti! Aanmelden als professional »