Relatietherapeut gezocht om voor ons, als digital nomads, onze relatie, waar vragen en uitdagingen zijn, beter te laten lopen


13 december 2024
Zwolle
Overijssel

Vakgebied Coaching
Locatie:
Kan volledig op afstand (telefoon/e-mail/Zoom)

Omschrijving

Relatietherapeut gezocht om voor ons, als digital nomads, onze relatie, waar vragen en uitdagingen zijn, beter te laten lopen

Plaats: Zwolle

Soort coaching: relatietherapie

Toelichting
We (vrouw en ik - man) hebben elkaar in Costa Rica ontmoet 1 jaar geleden. We zijn verliefd op elkaar geworden. En we hebben besloten om samen verder te reizen & werken als digital nomads in CR.
We hebben dus 1 jaar bijna 24/7 ge-date, gereisd en samen gewerkt in CR met het idee om elkaar goed te leren kennen en samen een toekomt om te bouwen.

Na bijna 1 jaar elkaar te daten was het mijn tijd om naar NL te gaan om haar familie te ontmoeten en ik haar omgeving te zijn. Nu ben ik 1 maand in NL en de relatie is niet wat het was. Vorige week hebben we een discussie gehad en ik ben geëxplodeerd. Kort erna heeft zij het uitgemaakt en kreeg ik 3 weken om mijn spullen te pakken en te gaan..

Triggers & uitdagingen van man:
- contact met mannen van haar slet fase - afspraak is om dit contact te verbreken.
- niet goed haar grenzen kunnen aangeven bij mannen tijdens het dansen van bachata & ook in gesprekken. Zij kan wel de goede bedoelingen hebben maar geeft de andere man een valse hoop/signaal omdat ze een goed gesprek wil met een andere persoon.
- omgaan met haar bipolair wanneer het minder gaat. In mijn beleving is het glas half vol.

Twijfel/trigger van vrouw:
- Ben ik te snel weer in een serieuze relatie gestapt?
- vind het lastig om met de boosheid van vriend om te gaan.
- Vage antwoorden met ik ben er mee bezig als ik om duidelijke plannen vraag, wat mij onrust geeft
- Als ik ergens antwoord op wil, een vraag heb, reageren met een grapje, niet antwoorden, of doordenken naar seks
- Op praktisch niveau blijven terwijl ik naar de structuur/patroon/emotie wil, na ruzie het willen oplossen, maar bij hem is alles dan al goed terwijl we het helemaal niet hebben uitgepraat.
- Als ik mij kwetsbaar opstel en aangeef dat ik iets niet fijn vind, het persoonlijk trekken (ik mag je helemaal niet meer aanraken) terwijl het om MIJN gevoel gaat, en hij er ook een feit van maakt van iets wat geen feit is, maar een eigen aanname.
- Afspraken gemaakt om na 20.00u mobiel niet meer te gebruiken en ook niet in bed. Dit dezelfde week niet nakomen en dan ook smoesjes of goedpraten als ik hem daarop aanspreek
- Boos worden als ik iets vergeet (wat een week geleden gezegd is), terwijl ik hem de avond van tevoren zeg welke afspraken ik heb, en dan de volgende dag verbaasd zijn dat ik naar een afspraak ga.

Handig om te weten, vrouw is bipolair en is vorig jaar gescheiden na een relatie van 8 jaar en 1 jaar getrouwd.
Voor haar ben ik enige tijd vrijgezel geweest. En was al 2 jaar digital nomad in CR voordat ik haar ontmoette. Ik ben Nederlander en Costa Ricaan.

Deadline: Graag zo spoedig mogelijk


Relatietherapeut nodig?

Plaats uw aanvraag en ontvang binnen 24 uur meerdere offertes van relatietherapeuten. Gratis en zonder verplichtingen!
Offertes aanvragen »

Aanmelden als professional?

Wilt u offerte-aanvragen ontvangen en toegang krijgen tot nieuwe klanten? Meld u dan aan als professional op Offerti!
Aanmelden als professional »

Eerdere offerte-aanvragen voor een relatietherapeut

Relatietherapeut gezocht (Engels sprekend) om onze problemen mee op te lossen (adhd gerelateerd)
Plaats: Rotterdam Soort coaching: relatietherapie Toelichting Hi, me and my husband would like to have couple therapy to resolve our issues. It would be great if the therapist has knowledge of adhd since my husband is diagnosed with adhd. Thank you Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht ivm kinderwens bij de ene partner en (mogelijk) niet bij de andere partner
Plaats: Geldrop Soort coaching: relatietherapie Toelichting Ik en mijn partner willen er graag achterkomen of mijn partner eventueel nog een kinderwens gaat krijgen. Ik heb die wel al Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht: we hebben een andere kijk op het leven en botsen over de opvoeding van onze kinderen
Plaats: Almere Soort coaching: relatietherapie Toelichting Versterken van de relatie. Vertrouwensproblemen en we hebben allebei een andere kijk op het leven momenteel ook botsen we regelmatig met de opvoeding van onze kinderen. We zijn al 14 jaar samen en 9 jaar getrouwd We hebben 2 kinderen een zoon van 13 en ... » meer
Relatietherapeut gezocht met ingewikkelde problematiek rondom communicatie en narcistische afweer
Plaats: Lemiers Soort coaching: relatietherapie Toelichting Venijnig en verbaal agressief gedag van een van de partners, icm ADHD. Dit wordt extra gevoed door narcistische afweer van de andere partner. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer
Relatietherapeut gezocht om te werken aan vertrouwensproblemen
Plaats: Den Haag Soort coaching: relatietherapie Toelichting Graag zou ik een kennismaking of intake willen voor mijn vrouw en mij als relatietherapie. We hebben wat onderwerpen waar een vertrouwensprobleem is. Hier willen we graag aan werken. Deadline: Graag zo spoedig mogelijk... » meer

» Meer offerte-aanvragen voor relatietherapeuten

Over Offerti
Contact
Over Offerti
Hoe werkt Offerti?
Veelgestelde vragen
Algemene voorwaarden
Privacyverklaring
Cookieverklaring
Sitemap

Werken met Offerti
Offertes aanvragen
Aanmelden als professional
Premium account
Partners/Affiliates
Bedrijvengids
Blog

Bedrijfsgegevens
Offerti BV
Noorderstraat 66
1017 TV Amsterdam
Kvk: 50196049

© Offerti 2009-2026